pondělí 22. září 2014

YSL Glossy stain

YSL kosmetika je luxusní záležitostí. Ráda do kosmetiky zainvestuji, ale donedávna jsem si vybírala značky typu Urban Decay, Too Faced, Nars.. a na úplný ikonický high end typu Chanel, Dior nebo YSL jsem se neodvážila ani pomyslet. Je ale potřeba zkoušet nezmapované vody a tak když jsem od sestřičky k narozeninám dostala tento Glossy stain v odstínu 10, vrhla jsem se nadšeně do testování.

Je to jeden z nejluxusněji vypadajících  kosmetických kousků, které vlastním a balení tomu odpovídá. Je prostě nádherné a nejradši bych se na něj celý den jen koukala.


Dostala jsem odstín 10, což je krásně červená, trošku s malinovým podtónem, nikoliv oranžovým, který mi, ani mým zubům, nelichotí. Ségra mé požadavky ale dobře zná a tak vybrala velmi dobře.


Jde o vlastně stain na rty s lesklým finishem. Po nanesení vypadá docela lehce, ale po chvíli se do rtů opravdu vpije a krásně je zabarví. Velikou výhodou je, že máte pocit, jako by jste na rtech nic neměli a po setření lesklé vrstvy máte rty zabarvené na další hodiny. Nic se nikde nerozmazává a neobtiskává, takže je moc pohodlný na nošení.


Na léto mě hodně bavil. Přes zimu dám přednost asi výraznějším tmavším odstínům, hned ale jak se trochu oteplí, vytáhnu ho zpět a opět si jeho nošení budu užívat.

Takto vypadá po několika vrstvách, na rtech tak výrazný není.

Žádné komentáře:

Okomentovat