sobota 13. září 2014

Posláno dál I.

Moc často se mi nestává, že bych kosmetiku vyhazovala. I když mi produkt kdovíjak nevyhovuje, vždy se snažím ho spotřebovat. Poslední dobou jsem si ale řekla, že se nebudu trápit s půllitrovými lahvemi šamponu, po kterém mám strašné vlasy a prostě ho vyhodím, nebo v lepším případě pošlu dál někomu, komu bude sedět. A tak tomu bylo i v tomto případě.
Tuto řasenku od firmy blinc jsem dostala jako bonus k nákupu v Sephoře v USA. Hned se mi líbilo její balení, samotná řasenka byla ukryta v kovové tubičce. On totiž celý koncept a slogan této řasenky je "Stop painting your lashes... tube them!" V přiloženém letáčku výrobci uvádějí, že tato řasenka vytvoří kolem každé řasy trubičku, která po zaschnutí vydrží, nerozmazává se a zanechá řasy krásně natočené.

Dvakrát jsem jí vyzkoušela. Musím potvrdit, že se opravdu nerozmazává a je to jediná řasenka, co jsem kdy zkoušela, která vám vůbec ale opravdu vůbec řasy neslepí i když byste se bůhvíjak snažili. Posud vše dobré a konstatuji, že je to řasenka opravdu dobrá.
Pro mě je ale nepoužitelná, protože řas mám pár a potřebuju něco, co mi je pěkně zahustí. Po této řasence jsem je sice mělá prodloužené a neslepené, ale jako prodloužené neslepené pavoučí nožičky.Takže jsem podle mě dobrou (i když dvakrát použitou) řasenkou podarovala kamarádku, která si mi nedávno stěžovala, že na jejích hustých řasách vypadá každá řasenka přehnaně (mrcha :D). Když jsem jela v metru na sraz s ní, akorát mě napadlo řasenku vyfotit a zmínit se tu o ní. Kdybyste náhodou na tuto značku někde narazili, ať víte do čeho jdete.

Žádné komentáře:

Okomentovat