pondělí 29. září 2014

Náhodné fotky XIII.

Tuhle rubriku jsem vždycky psala nejraději. Baví mě ukazovat vám střípky ze svého života, které se týkají všeho možného. Článek potom není jednotvárný. Sama taky takovéhle články na jiných blozích vyhledávám. Nedávno jsem si uvědomila, že jsem sérii náhodných fotek zveřejňovala minimálně jednou měsíčně, poslední díl byl ale naposledy v květnu. A to se musí napravit!

Takhle vypadalo naše letní posezení s kamarádkami na terase. Vybrané jídlo, cider a dobrá společnost. Ideál pro letní večer.


Nemůžu si odpustit fotku tohohle fešáka. Vyrostl jako z vody a v půl roce už je z něj velký kocour. Už snad víc neporoste! Roztomilý a sladký je ale stejně pořád :)


Nezbytnosti do letadla. Spoustu let starý iPad, dezinfekční gel na ruce z the Body Shopu a něco proti klimatizovanému suchému vzduchu v letadle- krém na ruce a balzám na rty. Z vlastní zkušenosti ale doporučuji použít je po usednutí do letadla těsně před vzlétnutím - pokud totiž tubičku otevřete až když je letadlo ve vzduchu, hrozí vám, že na vás kvůli změně tlaku obsah tuby celý vyprskne, nebo vyteče. Stalo se mi to, čuměla jsem jako blbec, když proud Carmexu pořád nepřetržitě proudil ven :D.


Tady jsem s maskou na obličeji, shodou okolností je to ta z minulého článku, po které jsem měla úplně zarudlý obličej. tady to ještě netuším, tak to se mi to usmívá.


Letní oběd v Podolce.


Byla jsem poprvé v životě na fotbale. Jak jinak než na zápase ČR versus USA. Fotbal jde sice úplně mimo mě, ale Jeff to chtěl vidět a rozhodně to byla zajímavá zkušenost.


Tenhle týden mě čeká cesta do Olomouce na tři dny na můj poslední kongres této sezóny a začátek školy. Od příštího týdne by se můj život mohl trochu uklidnit a možná budu mít i více času pro sebe. To se ještě uvidí :).

Žádné komentáře:

Okomentovat