čtvrtek 11. září 2014

Italy is EATaly aneb fotky z dovči II.

Čtrnáct dní tu bylo pusto prázdno, jsem to ale ostuda. Omlouvá mě fakt, že je právě v plném proudu konference, na které jsme již přes půl roku předem pracovali. Už mi ale blog chyběl a tak přišel čas abych vám ukázala zbytek fotek z dovolené. Jak tak na to koukám, hned bych se tam vrátila. Do slunné Itálie k moři na pláž.. Tak zase třeba za rok.Abyste si nemysleli, že jsme se celou dobu jen válely na pláži- udělali jsme si také výlet do jednoho z největších evropských jeskynních komplexů. Tohle byla teda ta jediná jeskyně z desítek, ve které se mohlo fotit, ale stejně není nic moc vidět. 


Naše výborné večeře mi doma docela chybí. Přeci jen, přes pracovní týden člověk nemá čas, aby si dopřával takové hostiny jako na dovolené.


Tahle pláž byla hned vedle starého hradu, byla opravdu nádherná. Bohužel se ale líbila i stovkám jiných lidí, podle toho tam také bylo narváno, takže jsme tam moc dlouho nevydrželo.Vespa - Italská klasika.


Poslední večeře před návratem do reality. Mořské plody jsme si tam pravdu užívaly. Jsem v tomto tak trochu konzerva, miluju ryby a už jsem si zamilovala kevety a slávky, na další mořské potvory mě ale moc neužije. Musí se mi ale nechat, že jsem se poprvé odvážila ochutnat chobotnici. Nebyla vůbec špatná, takže musím být do budoucna více otevřená gastronomickým experimentům.Pusinka!


Přístav ve tmě, nekvalitní fotka místa s úžasnou atmosférou.


Doufám, že se mi tento víkend povede vypadnout z Prahy a pořádně se zrelaxovat po několika posledních náročných týdnech. Uvidíme.
  

1 komentář:

  1. Krása. Co jiného říci? Mně se za poslední dva roky nepodařilo nikam vyrazit, takže příští rok je můj!

    OdpovědětVymazat