sobota 23. srpna 2014

USA Wishlist I.

Je skoro jisté, že na Vánoce pojedu do USA a strávím svátky s Jeffovou rodinou. Hrozně ráda cestuju, zvláště tam, takže si dokážete představit, jak nadšená jsem. Nejen že si uděláme výlet a strávíme nějaký čas s jeho tátou, ségrou a malou neteří, možná se ale i vypravím na den/dva do Augusty, navštívit skoro po dvou letech svou hostitelskou rodinu a kamarádku Saru. Toho všeho se už nemůžu dočkat a poslední dobou bych případné stěhování se do USA brala všemi deseti. 

Protože koupi letenek na Vánoce plánujeme již několik měsíců, několik měsíců se mi v hlavě také tvoří plán, co všechno potřebuju v Americe koupit. Ať už v drogérii nebo Sephoře. Nechápejte mě špatně, drogérie a Sephoru miluju i v ČR, ale kdykoliv jsem tam v USA, připadám si jako Alenka v říši divů. Nepřeberné množství, nekonečně možnosti, spousta skvělých cen a výběr naprosto neznámých nebo v Evropě nedostupných věcí. Nemůžu si pomoct, prostě to miluju. Budu teď půl roku šetřit peníze a pak se vrátím s kufrem navíc plným věcí nakoupených ve výhodných povánočních akcích. 

A abych měla přehled, jaké věci si opravdu chystám koupit, rozhodla jsem se utvořit wish list. Bude mít asi více dílů a možná si nakonec všechno ani nekoupím, každopádně tohle jsou adepti:

Untitled #2

St. Ives apricot scrub si koupím do zásoby určitě, skvěle mé pleti vyhovuje a tuby vydrží opravdu dlouhou dobu. Stejně tak i Aussie 3 minutes miracle moist, něhož zásoby mi akorát dochází.
Victoria's Secret- v tomto obchodě se chystám koupit další exemplář mé oblíbené podprsenky Body by Victoria, určitě i několikery kalhotky a tělovou kosmetiku, kterou mám od nich moc ráda. 
Tarte The Sculptor Contouring Face Slenderizer- tahle konturovací pomůcka v jakési pastelce mi přijde opravdu vychytaná. Pokud bude mít takovou konzistenci, jakou si ji představuju, určitě mi s ní konturování obličeje půjde jedna báseň a já jí tudíž potřebuju ve své sbírce. Od Tarte bych také ráda vyzkoušela nějakou z jejich Amazonian clay tvářenek. Uvědomuju si ale, že tvářenek mám doma více než zvládám upotřebit, takže na této věci se možná nekonec rozhodnu ušetřit. 
Dále nutně potřebuji body scrub a nějaké tělové mléko z Bath and Body works, očuchám až na místě a doufám, že natrefím na nějakou z jejich skvělých akcí typu 2+1 zdarma. Myslím ale, že hned 26. prosince budou takovýchto akcí plné obchody. 
Slyšela jsem spoustu chvály o Pixi glow tonic, ten bych také moc ráda vyzkoušela, na ostatních blozích se mi také zalíbil lak od Essie Candy apple
Chci si taky pořídit fresh Sugar scrub na rty a hlavně balzám na rty, který jsem měla již dvakrát v mini verzi a musím říct, že je to můj nejoblíbenější balzám ze všech.
Chystám si zase pořídit něco od Benefitu, pokud budou mít nějaké super sety, jako vždy, pokud ne, tak zajisté vezmu They're real!, protože to pro mě je jedna z nej řasenek.
Rozhodně taky musím prošmejdit Revlon stojan a vzít si nějaké lip butter a zkusit také tyto nové lip stain.

Už bych měla začít šetřit, protože Vánoce tu budou co nevidět, určitě to zase uteče. Doufám, že mezi tím nepřijdu na desetkrát tolik věcí, co bych vlastně chtěla ještě k tomu :D 

6 komentářů:

 1. Kačko, Aussie Ti můžu poslat, kolik balení chceš? Přece to nebudeš tahat z Ameriky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to jsi moc hodná!! Oni už je v ČR taky mají, ale né tenhle druh, mají jen reconstructer a tenhle jsem zatím nevidela, že by měli jinde, než v USA :/

   Vymazat
  2. a jaký je rozdíl mezi 3 minute miracle reconstruction a moist 3 minute miracle?

   Vymazat
 2. Nemůžeš mě přibalit do kufru? Pěkně prosím :D :-)

  OdpovědětVymazat