úterý 26. srpna 2014

Rychlý jednoduchý letní účes

Na nějakou velikou úpravu vlasů mě moc neužije. Radši strávím čas malováním se, pak vlasy stáhnu do culíku, nebo drdolu, jdu a čau. Není to tím, že by se mi elaborované účely nelíbí, ale nepovažuju se za manuálně nejzručnější a takovéhle věci mi holt moc nejdou.
Tohle léto jsem ale objevila účes, který zvládnu i já za pár minut a který vypadá moc hezky. 
Potřebujete k němu jen čelenku a lak na vlasy. 

Záleží na vašem tvaru hlavy, jak vám čelenka bude držet. Já mám hlavu kulatou, takže na ní jen tak něco nedrží :D Objednala jsem si ale tuto čelenku z Ebay a ta je na tento styl účesu perfektní, protože díky svým lístečkům se do vlasů zaryje a neklouže vám dozadu.


Postup je jednoduchý. Vlasy můžete na temeni trochu natupírovat, nebo použít nějaký přípravek na objem. Poté si přes rozpuštěné vlasy přetáhnete čelenku. Délky vlasů uvízlých pod ní obtočíte nahoru a zastrčíte je celé pod čelenku. Utvoří se vám vlastně takový podlouhlý drdol na temeni. 
Na těchto fotkách se mi to bohužel nepovedlo úplně rovnoměrně, na jedné straně mám drdol silnější než na druhé, ale princip je snad jasný.


No a pak už to jen zlakujete a je hotovo. Ještě chci dodat, že se to samozřejmě lépe dělá na vlasech, které nejsou úplně čerstvě umyté. Já bych drdol udělala druhý den po umytí a když vím, že si je večer budu mýt znovu a tím pádem mi nevadí je dost nalakovat.


Nosíte takovýhle účes? Máte nějaké jiné tipy na lehké účesy pro nešiku?

4 komentáře:

 1. Moc ti to sluší, čelenku mám stejnou, tak už vím, na co ji využiji :)
  Jen bych možná nechala pár pramínků podél obličeje volných ;)
  Beauty An.

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný účes, taktéž mám tu stejnou čelenku a ještě jsem jí ani jednou neměla ve vlasech. V pátek vyrážím k moři a už ten účes vidím k nějakým antickým šatům.

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 4. Jé holky, dejte mi prosím tip kde ji koupit (vím že na ebay, ale pod jakým názvem ji hledat) a kolik vás stála? Na svatbu by se mi hodila :-)

  OdpovědětVymazat