pátek 8. srpna 2014

Manufaktura

To jsem jednou byla v obchoďáku na Smíchově, kam jsem přišla okouknout novou prodejnu Kiehl's. Nakonec jsem si tam nic nevybrala, protože jsem nic konkrétního nepotřebovala a jejich věci nejsou úplně nejlevnější, abych si je nakoupila jen tak z plezíru. Chystám se ale na několik jejich věcí, jako třeba Creme de Corps a Midnight Recovery serum. Na ty ale musí uzrát ten správný čas. Když jsem z jejich obchodu vyšla, zaujala mě vedlejší Manufactura. Nikdy jsem si na ně nepotrpěla, ale po tom, co jsem byla moc spokojená s vínovou řadou, kterou jsem dostala k Vánocům, řekla jsem si, že bych toho mohla vyzkoušet víc.

Tento článek je spíše New in, než recenze, produkty jsem vyzkoušela, ale zatím stojí ve frontě :).


Pořídila jsem antibakteriální gel s vůní Limetky a máty. Ten tak nádherně voní! Bakterie snad likviduje, to přesně neposoudím, ruce se po něm ale rozhodně cítí čistě a svěží. 
Jako mojito voní i osvěžující gel na nohy. Mám tyhle chladivé věci ráda, mám totiž ráda i chladivý pepermintový sprej na nohy z Body shopu.
A poslední věcí je rybízový krém na ruce, který voní jako bonbónky a hezky se vstřebává - a který si co nevidět dám v práci na pracovní stůl. Jsem na ně zvědavá.. Musím ale říct, že se mi hrozně líbí jejich obaly, a jak víme, to se u mě taky počítá :). 

Žádné komentáře:

Okomentovat