čtvrtek 17. července 2014

Sephora úlovky

Je evidentní, že jsem si poslední týden dala takový menší oddych od blogování, tak snad se na mě nezlobíte. Musím říct, že mi to pomohlo a dostalo se mi více nové inspirace a chuti do psaní.

Tyhle dvě věcičky tu už pro vás mám nafoceny dlouho. Jsou to dvě skvělé věci ze Sephory, přímo od jejich privátní značky. Měla jsem vždy za to, že kvalitou podle mě drogérkové věci moc nepředčí, cenou ale rozhodně ano. Pomalu svůj názor ale měním, protože tito dva fešáci se přiřadili po boku Sephora tekutých očních linek k věcem, které naprosto miluju.

První je Cream lip stain v odstínu 1. O tom pořád dokola na youtube mluvila Amelia Liana a tak jsem neodolala a šáhla po něm, když jsem byla před nějakou dobou v Sephoře. A udělala jsem jedině dobře. Je to nádherná červená absolutně bez oranžového podtónu, a hlavně- je to nejdeletrvající věc na rty co vlastním. Vážně! Neobtiskává se, můžu s ní pít a jíst a je pořád stejná. Jedině si musíte dávat pozor pokud jíte něco mastného, trochu se vám smázme z vnitřku rtů, ale to je absolutně normální a jinak vydrží naprosto vše.


Další věcí, kterou jen tak nesundáte dolů bez pořádného dvojfázového odličovače, je tahle voděodolná jumbo tužka na oči. Nejdříve se krásně dá rozmazat, ale jak zaschne, tak ji jen tak nesundáte. Je voděodolná a výběr barev je veliký. Rozhodně jsem u téhle neskončila.


A tady už jen rtěnka v praxi, hehe. Přeji hezký čtvrtek!!

4 komentáře:

 1. Wow taková sytá barvička! :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ta rtěnka je nádherná! Nevysušuje rty ?? :-) A jaká byla její cena prosím? :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je krásná rtěnka a sluší ti moc :)

  OdpovědětVymazat