pondělí 7. července 2014

Odměna za zkoušky/nákupy na dovolenou

Když jsem minulý týden konečně dodělala zkoušky, popadla mě touha se něčím pořádně odměnit. Na konci července jedeme s holkama na dovolenou a já už se tak moc nemůžu dočkat, že bych na to myslela a plánovala to v jednom kuse. Proto jsem si chtěla koupit něco co mě k té vytoužené dovolené alespoň trošku přiblíží. Tak jsem zašla do F&F v Tescu na Andělu. Myslela jsem, že tam nic nenajdu, to jsem se ale spletla. Málem jsem to tam vykoupila všechno :D.


Nejdříve mi do oka padla tahle modrá malá kabelka. Dřív jsem takovou podobnou taky měla, vůbec ale nevím, kde skončila.. Tahle je ale skvělá, se zlatými detaily. Konečně se musím naučit nosit menší kabelky a netahat s sebou pořád jednu obří plnou milionu věcí, které ani nepotřebuji. 
Pak jsem ještě přihodila plážovou tašku, do které na dovče nacpu ručník, opalovák, vodu, sváču a jiné nezbytnosti.

Neumím fotit oblečení, tak se nezlobte, že to vypadá jak nevzhledná hromada hadrů. 
Tyhle šaty byly zlevněný asi na 260 korun, jsou takové teplákové, s lemem z falešné kůže a s rameny a rukávy z průhledného materiálu.


Další šaty, s černobílých vzorem a s černým vrškem alá crop top, který je ale přidělaný k šatům. Líbilo by se mi to asi více, pokud by černá/vzorovaná byla obráceně. Ale i takhle je to hezké a nevšední a šaty se mi líbí.


Nejlepším úlovkem, bohužel také ale za plnou cenu, jsou tyhle šaty až na zem. Jsou krásně splývavé, krásně lososové a s průhlednou vsadkou na ramíncích a dole skoro až u země. Ještě jsem je neměla na sobě, ale na dovolené na pláži budou výborné. 


Posledním kouskem z F&F je černobílá dlouhá sukně s takovým indiánským nebo aztéckým vzorem. Do pasu a s bílým tílkem vypadá krásně a je moc pohodlná.


Tak a už abych byla na té pláži. Na to mi poslouží Hawaiian mléko na opalování a přehoz přes plavky z H&M. Už aby tu bylo 27. července. A co vy? Chystáte se taky někam na dovču k moři, nebo relaxaci na pláži moc nedáte? :)

6 komentářů: