čtvrtek 12. června 2014

Z drogérie

Už delší dobu jsem si chtěla koupit tónovací krém a všude jsem poslouchala, jak je božský ten od Laury Mercier. Už už jsem ho měla na spacenk v košíku, ale necelou tisícovku jsem do něj úplně dávat nechtěla.. Tak jsem projela internet a u Káji z Plumfoolery jsem narazila na tip na tento od Dermacolu. Napsala dokonce, že mezi něma není tak velký rozdíl. Takže jsem se rozhodla ho vyzkoušet první, než případně investuji do Laury Mercier.
A vypadá to, že jsem našla nového oblíbence! Odstín Desert mi světe sedí a pro horké dny je naprosto ideální. Je to jako BB krém na léto. Můj oblíbený skin 79 je na léto moc světlý a hutný, tenhle tonující krém je lehký, hydratující ale na tváři i ve vedru moc příjemný. Jsem z něj opravdu nadšená.


Bleached neons od Coloramy se mi moc líbily na jiných blozích. Když jsem je objevila v dmku i já, vzala jsem dokonce tři. Barvičky to jsou krásný, ale výdrž je opravdu mizerná, škoda!

A nakonec můj miláček. Bourjois rouge edition velvet v odstínu Ping pong obdivuji již několik týdnů u zahraničních blogerek a youtuberek. Je to nejlepší opravdu dlouhotrvající výrazný matný produkt na rty na světě. Vážně! :) určitě koupím další odstín a napíšu více. Přeji hezký čtvrtek! Už je skoro víkend ;)

1 komentář:

  1. Ty laky vypadají skvěle :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat