neděle 1. června 2014

Nedělní nehty I.

Neděle je den, kdy podle plánu na blog nepřispívám. Někdy je ale vyloženě chuť a čas (Ten tentokrát není, ale kdo vydrží psát seminárky celý den?) a taky jsem vymyslela, že někdy v neděli budu přidávat lakovací články.
Po pravdě, inspirovala jsem se u Lily Pebbles, která přidává fotky nehtů každou neděli. U mě to tedy nebude zdaleka tak pravidelně, přeci jen, sama na lakovací články tolik nejsem, uvidím, jak mě bude bavit je psát.


Že na ně moc nejsem, je jasně vidět z toho, jak mám nedočištěný lak u kůžičky. Na živo to vypadá v pohodě, ale na fotce každá nedokonalost vynikne, takže se pro příště musím zlepšit.
Jinak tohle byl takový pokus o nail art v mém podání. Rozumějte, jsem naprostý střevo na všechno výtvarný, takže pár teček zdobítkem od essence byl pro mě vrchol kreativní činnosti.
Motiv z prostředníčku se opakoval i na palci, docela se mi to líbilo a dostala jsem na nehty i několik komplimentů. Rozhodně se chystám s puntíkováním pokračovat.


Použila jsem tedy Color Club modrý/mint lak v odstínu Take me to your chateau, bílý lak od Gabrielly Salvette, Essie No chips ahead a Seche vite rychleschnoucí nadlak.
S lakem Color club jsem byla moc spokojená, krásně se lakoval, kryl i vypadal, určitě ho budu toto léto nosit častěji.
Jaké jsou vaše oblíbené letní barvičky na nehtech? Pouštíte se někdy do nail artu?

4 komentáře:

 1. Myslím, že to vyzerá veľmi pekne, ja by som nedokázala ani takéto bodky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale dokázala, to ti garantuju, když to dokážu já ;)

   Vymazat
 2. What a lovely manicure, I love the blue colour and the dots are perfect.

  Lindsey. x
  www.elegant-chaos.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you so much :) I like the color as well!

   Vymazat