čtvrtek 19. června 2014

Narozeniny!

Před třemi týdny jsem měla narozeniny. Protože jsme vlastně ale oslavovali až minulý týden na chatě s celou rodinou, nechala jsem si všechny fotky hezky pěkně až na teď.
Od Jeffa jsem dostala hezky netradiční luční kytici, moc se mi líbila, škoda, že ty květiny vždy tak rychle odkvetou. Dort z Hájka byl taky výborný, to jsme se doma měli. Od Jeffa jsem dostala dárek, který ale na žádné fotce (zatím) neuvidíte. Je to totiž let v tunelu bez tíže, z čehož jsem já naprosto odvařená. Vždycky jsem chtěla skočit z letadla s padákem, Jeff to prý s kamarády kdysi dělal, já jsem ale čím dál tím větší srab. A tohle je skvělá bezpečná alternativa. Už se nemůžu dočkat až budu mít po zkouškách a budu tam moci vyrazit.


Holky v práci mě překvapily přípitkem, květinou (kterou jsem záhy přelila a teď vypadá dost bídně, ach jo, snad se ještě vzchopí) a pistáciovou makronkou z Paula. No jo no, to já můžu! :) díky holky!


Na narozeninovou večeři mě Jeff vzal do Bejzmentu v Praze na Zborovské. To už byl druhý burger v květnu, teď si naopak dávám pauzu. Ten ale byl. Vynikající! Cider a následně Arizona tea k tomu a člověk se na chvíli cítil jak v Americe.Jinak jsem dostala od sestřičky YSL glossy stain, (oh ach) cpu ho všude :), od mamky korektor, který se mi akorát hodí protože mi dochází Maybelline Age Eraser a od Lindy miniaturky tělového mléka a sprcháče, které voní naprosto úžasně. A taky lesk na rty z Primarku.
Jinak mám ještě kulmu na vlasy a televizi do obýváku, ty jsem ale nefotila.


No já myslím, že to byly povedené narozeniny, děkuju všem moc moc za dárky a jsem ráda, že jsem tentokrát nedostala nic do domácnosti :D znáte to, kuchyňské náčiní je fajn, ale člověk si to raději pořídí sám. Mějte se hezky a pa v sobotu! :)

2 komentáře: