úterý 24. června 2014

M.A.C.

Já a M.A.C.? To nejde dohromady. Nebo do teď nešlo. Kromě jedné rtěnky jsem doteď neměla od M.A.C nic. Po tom, co ale posledních několik měsíců sjíždím britské youtuberky, tak jsem nemohla dále odolávat.


Už nějakou dobu jsem koketovala s představou, pořídit si všemi vychvalovaný stín All that glitters. Na první pohled by mě asi v obchodě nezaujal, ale musím říct, že od té doby co ho doma mám, používám ho skoro každý den a dokonce s ním podvádím i svou Naked paletku. Ta je sice nejlepší, ale takovýhle stín, který by si člověk mohl jen tak nanést přes celé víčko, který by byl třpytivý ale ne moc třpytivý a vypadal hezky... mi v nakedce chybí. A teď ho mám rovnou i s touto mini paletkou, do které určitě brzy přibude další stín, aby tam jen jednomu nebylo smutno.

No a když už jsem tam byla, vzala jsem rovnou i Brush Cleanser. Ten teprve musím vyzkoušet. No a teď už jen nové štětce od Zoevy, za odměnu po zkouškách, a bude to! :) Co máte od M.A.C nejradši? Doporučte mi něco, já si tam v prodejně připadám mezi tou vší lákavou nádhernou dočista ztracená :D

2 komentáře:

  1. Vypadá to dost dobře :))) Já vlastním stíny, ale prodávám je :D

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Já od nich zatím nic nemám, ale dost se mi líbí jejich tvářenky a rozjasňovače. A ten stín má vážně super barvičku.

    Radu - Giveaway o Benefit Sugarlicious

    OdpovědětVymazat