čtvrtek 5. června 2014

Květen 2014

Zase je tu konec měsíce, bla bla, pořád to samé, nebudu se opakovat.
Takhle vypadal můj květen v několika obrázcích:

Peter's Burger Pub, jedny z nejlepších burgerů, které jsem v ČR měla, v Praze nedaleko metra Křižíkova. Rozhodně můžu doporučit burgery a domácí hranolky s himalájskou nebo uzenou solí.


V květnu už mi pomalu ale jistě začalo zkouškové. Pořád se ne a ne vyhrabat z psaní seminárek, do pátku mám odevzdat tu nejdůležitější, tak mi hlavně prosím držte palce! Pak už "jen" asi šest zkoušek a je to :D To nejsou úplně slavné vyhlídky na červen, co?


Květen je můj nejoblíbenější měsíc! Proč? Protože mám narozeniny! Chystám se postnout, co jsem k narozeninám dostala, ale protože je jedeme slavit až teď o víkendu, nechám to na příští týden. Od muže jsem dostala mimo jiné i tuhle krásnou kytičku a výborný dort.


Neméně vzrušující událostí tohoto měsíce bylo, že jsem v dm objevila tyhle Bourjois Rouge Edition Velvet, po kterých toužím už několik týdnů co o nich pořád básní Anna z Vivianna does makeup. Odstín Ping pong je dokonalý, musím se vám v tom někdy předvést. Potřebuju všech sedm dalších odstínů, je to nejlepší dlouhotrvající příjemná výrazná barva na rty co jsem kdy měla. Možná přeháním, ale takhle nadšená jsem z ničeho už dlouho nebyla.


Jaký byl váš květen? Chystáte se obhlédnout matné Bourjois tekuté rtěnky?

3 komentáře:

 1. Diky za tip na burgery, vypada to skvele, tak asi s pritelem zajdem:)
  Beauty of pink

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě běžte. Je to tam skvělý, pochutnáte si! I ceny jsou na burgery ok :)

  OdpovědětVymazat
 3. Týjo, burger bych si teď dala!! Skvělej maj taky v T.G.I. Friday's ;) já teď obecně mám nostalgii po americkym jídlu :( :D asi zajdu do candy storu :D

  OdpovědětVymazat