čtvrtek 26. června 2014

Ebay tip II.

Přišel mi další balíček z eBay! Náhrdelník a čelenka, dohromady za maximálně 150 korun, no nekup to.
Z náhrdelníku jsem nadšená, ale jak jsem se minule rozplývala nad tím, že nechybí ani kamíneček, to teď bohužel není pravda. Náhrdelník mi došel bez dvou kamínků, těch malých, takže si toho bez bližšího zkoumání nevšimnete, ale trochu mě to mrzí. Ale tak zase za tu cenu to není taková tragédie a náhrdelník úspěšně nosím.


Do čelenky se zlatými lístečky jsem se naprosto zamilovala. Díky lístečkům se do vlasů jakoby zasekne a dobře v nich drží. Dobře se s ní dělá takový ledabylý drdol, který možná i vyfotím abych vám ho mohla ukázat. 

No to je pro tentokrát všechno. Ale nedalo mi to a začala jsem toužit po nějakých naušnicích. Protože mám doma spoustu visacích a poslední dobu se mi naopak líbí pecky, nebo takové ty větší co ale sedí rovnou na uchu, tak jsem se zásobila. Zase jen za pár korun, takže určitě bude další díl, až mi z toho něco dojde. Na eBay je takový výběr, že už snad nikdy nebudu kupovat bižuterii v obchodě.

Jinak jsem včera zakončila poslední zkouškou (to to trvalo!!!) a mám oficiálně pokoj od školy až do září, hurá! :) užívejte prázdniny!!

Žádné komentáře:

Okomentovat