úterý 6. května 2014

Nákup v Sephoře v USA

Než jsem se dostala do Sephory, utratila jsem už takových peněz v drogerii, že jsem se chtě nechtě musela opravdu krotit. Proto jsem, jako obvykle, zamířila ke stojánkům mini balení a výhodných setů u pokladen. Tenhle systém mi vyhovuje. Pořídit si miniaturku a pak se rozhodnout, jestli potřebuji plné balení. Několikrát se mi to osvědčilo u Benefitu, protože si to člověk otestuje mnohem lépe, než jen u stojanu v parfumérii.

Dodávám že v tomto článku jde stále jen o první dojmy a většinu produktů jsem ještě ani nepoužila a jsou zkrátka "ve frontě". Vybrala jsem tam tedy následující:


Beauty bloggers love od Too Faced, to je přesně něco pro mě. Věřte nebo ne, je to moje první věc od Too Faced. Kazetka představuje čtyři produkty, které jsou vybrány jako oblíbenci různými beauty bloggerkami. 


Obsahem je Shadow Insurance primer pod oční stíny, Primed and Poreles báze pod make-up, Better than Sex mascara a hlavně Chocolate Soleil Matte bronzer. Za nějakých 19 dolarů tohle považuji za kup měsíce a budu moci vyzkoušet čtyři produkty, které mi vydrží tak dlouho, že na plná balení za plnou cenu asi ani nedojde. Zvláště při tom množství jiné kosmetiky, kterou neustále střídám.Tarte má super dekorativní kosmetiku. Na nějaké jejich tvářenky si taky brousím zuby, tentokrát jsem ale za skvělou cenu pořídila Pure Maracuja Oil na obličej a Maracuja C-brighter eye treatment. 


A naposledy african red tea foaming cleanser od OleHenriksen, příjemná čistící pěna na obličej, která hezky do citrónova voní.


No to je ze Sephory všechno, řikala jsem, že jsem byla hodná :).

2 komentáře:

  1. Jé, kazetku ti závidím, Primed and Poreles bázi chci už dlouho vyzkoušet :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem na ne take zvědavá, az vyzkousim, podám report :)

    OdpovědětVymazat