úterý 27. května 2014

Náhodné fotky XII.

Posledních pár dní a i nadcházejících týdnů je pro mě bohužel dost hektických. Zkouškové, seminárky, práce, znáte to. Navíc dnes mám narozeniny a musím se učit na zítřejší zkoušku. Slavit se bude holt jindy a dneska vám tu ukážu jen pár fotek, které se mi zas poslední dobu urodily.

Tohle je nejlepší mátové Creme brulee. Tenhle dezert opravdu můžu a mátu také. Kdo by řekl, že tato kombinace bude chutnat tak výborně :). Mají ho v Kandelábru na Vyšehradě, tento podnik mimochodem můžu rozhodně doporučit.Nové sako ze sekáče na Letenském náměstí. Za čtvrtinu původní ceny, no neber to :)


Poctivě jsem fandila, ale letos to bohužel nestačilo. Příští rok půjdeme se ségrou fandit naživo, už se nemůžu dočkat! :)


"Your cat will love the feeling of having really smooth legs" :D Kdo to chápe?


Nejdivnější sushi? Z running sushi na Nových Butovicích.


Už toho kocoura cpu všude co.. Ale když já si nemůžu pomoct :D


Mac&cheese, americká klasika.


Mé kosmetické zásoby, momentálně na docela nízkém stavu.


Caramel Frappuccino, po dlouhé době. V pozadí krásné oblíbené boty, kreré se už ale bohužel rozpadly a musela jsem je vyhodit, držím minutu ticha. 


No a nakonec.. Čáááu!!!! Spíme.2 komentáře:

  1. "Your cat will love the feeling of having really smooth legs" hahaha, nejlepší reklama :D Jinak tvoje zásoby mi nepřijdou až tak na nízkém stavu :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. dobrý slogan, co? :D Na mě jsou docela v nízkém stavu :D věř mi

      Vymazat