čtvrtek 22. května 2014

Katr restaurant

Už dlouho jsem s vámi nesdílela nějaký tip, kam zajít na dobré jídlo. Tentokráte to bude o podniku, který je skvělý, ale cenově není úplně dostupný. Já bych se tam jen tak nedostala, ale byla jsem pozvaná na after party po konferenci, takže jsem tam byla pozvaná. Myslím si ale, že pokud si potrpíte na dobré a kvalitní jídlo, tak při nějaké zvláštní příležitosti se člověk může odměnit a zajít i někam, kde jsou vyšší ceny.

Katr se nachází v centru Prahy, kousek od Pařížské ulice, přímo na adrese Vězeňská 9. Odtud asi název Katr :). Zvláštností v této restauraci je, že si objednáte maso/zeleninu, které si poté sami ugrilujete na grilu, který je zabudovaný před vámi ve stole. Maso je tu opravdu kvalitní, proto chutná moc dobře.

Můžete si vybrat i ze spousta druhů příloh a dezertů, já jsem měla "grilovaný čerstvý ananas s vanilkovou crème fraiche" a byla to opravdu dobrota.


Více o tomto podniku můžete najít na jejich stránkách: http://www.katrrestaurant.cz/o-nas. Pokud vás to zaujalo, rozhodně můžu doporučit, ale předesílám, že opravdu nejde o levnou záležitost a já sama bych se tam asi jen tak bývala nevypravila. Jsem ale ráda, že jsem to mohla zkusit, protože jsem si opravdu pochutnala a celou zkušenost jsem si užila. Možná teda zase někdy v budoucnu za odměnu :)

9 komentářů:

 1. Ten ananas vypadá božsky!!! A nápad udělat si maso před sebou na stole je vážně zajímavý, díky za tip! .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten ananas byl skvělý. Už se těším až si grilovaný ananas uděláme i doma, to je dobrota :)

   Vymazat
 2. Vypadá to parádně. Já jsem si zatím sama takto připravovala masi jen v jedné Japonské restauraci. Ale nápad je to super, člověk si je jistý, že maso je čerstvé, dobré - protože v syrovém stavu se toho most schovat nedá. Na každodenní véču to není, ale na to, že je to v centru Prahy mi ty ceny nepřijdou až tak vysoké, určitě si restauraci přidám do záložek, moc děkuji za tip!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač, taky mi to přijde jako skvělý nápad :)

   Vymazat
 3. Nééé, děláš mi úplně šílené chutě. :D Vypadá to úžasně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem z toho teď dostala hlad :D

   Vymazat
 4. A co si uvařit něco super - čerstvého doma :) ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to samozřejmě také většinu večerů dělám :) ale někdy není nad to se odměnit něčím výborným, co za tebe připravil někdo jiný :)

   Vymazat