středa 30. dubna 2014

Zabaleno na cesty

Krásně jsem to ale vykradla slogan tatranek, že jo? 
Chtěla jsem vám v rychlosti ukázat úplně nejzákladnější kosmetickou výbavu, kterou jsem si v rychlosti zabalila minulý měsíc na cestu do USA. Jsou to jen úplně základní věci, ale týden jsem si s nima vystačila a vešly se mi do malé kosmetické taštičky, což bylo mým původním cílem.

Fotila jsem až po návratu domů, takže na obrázku chybí malý Amazonian Clay transparentní pudr od Tarte. Ten jsem tam akorát dodělala a bude v příštím Vypatláno. Samozřejmě jsem ho prázdný ve zla zpátky, jen aby mi na fotce spotřebovaných produktů nechyběl :D 

Jinak zpět k tomuto líčícímu minimu.


Měla jsem s sebou několik miniaturek BB creamu od Skin 79, na fotce pro představu je jen jeden. 
Poté jsem na důkladnější krytí a pod oči přihodila Age Rewind korektor od Maybelline, ten mám moc ráda, už mi skoro dochází a asi a
E byzkouším nějaký jiný. U tohoto mě obtěžuje ten aplikátor, který mi přijde dost nehygienický.
Dále tu je má nejoblíbenější Benefit They're real!, tu už jsem vychvalovala nesčetněkrát a moje láska k ní trvá.
IQ eyebrow pencil jsem popadla jako nouzovku, abych nemusela tahat stíny na obočí a štěteček. Tužky na obočí mi obecně nevyhovují, tahle má dobrou barvu, ale je moc tvrdá a špatně se mi s ní pracovalo.
Maybelline Liner express jsou tekuté linky které naprosto miluju a potřebuju koupit další, protože mi dochází. Hrozně mi vyhovuje jejich aplikátor a asi si je budu muset od někud objednat, protože se v nejbližší době nechystám do zahraničí a v ČR je bohužel Maybelline neprodává.
Mám tu taky jediný kabuki cestovní no name štětec, který jsem v nouzi používala na fixační pudr i na tvářenku. 
Tvářenku jsem popadla mini balení Amazonian Clay blush od Tarte v odstínu Adventurous, která je hezky pigmentovaná, jemně namletá a je hezky maličká.
No a na rty ještě balzámek Sugar v odstínu Honey a je to.

Se vším jsem si v pohodě vystačila a i když mám ráda svůj výběr, který mám doma, nechtěla jsem tahat celou tašku make-upu. Navíc jsem si tam nějaké věci pořídila, takže už jsem v průběhu už i používala třeba bronzer od Too Faced. O tom ale až zase příště :)

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4452161/?claim=by98njngub3">Follow my blog with Bloglovin</a>

Žádné komentáře:

Okomentovat