neděle 13. dubna 2014

Lush ochutnávka

Nevím, jak je to vůbec možně.. Od Lush jsem si ale sama nikdy nic nekoupila. Mám to s ním podobně jako s L'Occitane- vždycky do krámku vejdu, jsem naprosto zahlcena na pohled hezkými produkty, které mají už o dost méně hezké cenovky, a nikdy si nic nevyberu. Měla jsem párkrát nějaký koupelnový balistik, který jsem dostala dárkem, s tím jsem byla spokojena. V přídavkách do koupele jsem celkem nenáročná. Stačí mi sem tam nějaká pěna a je to.

Když jsem si ale nedávno přečetla, že Lush vám pošle osm vzorečků za pouhou cenu poštovného, nemohla jsem odolat. A tady jsou:


Sice mi nepřišly všechny ty o které jsem si řekla, ale na zkoušku to je paráda. Všechno otestuju a uvidím, jestli mě něco uchvátí natolik, abych do toho investovala. Uvidíme :)

Samostatné recenze na vzorečky nemají cenu, ale přihodím to do "Vypatláno" a bude to.

10 komentářů:

 1. Kačí, až budeš psát "vypatláno", tak nám prosím popiš jednotlivé produkty a na co jsou! :) Docela mě to zajímá:) a ten vzoreček ti pošlou od jakýhokoliv produktu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. můžeš si při té objednávce zvolit osm produktů, které bys chtěla, samozřejmě kromě něčeho co se třeba kazí, nebo dekorativky, z které ti nemůžou úplně "uloupnout" vzoreček :). Je ale pravda že si vyhrazují právo na to, poslat ti něco jiného pokud zrovna nemají vzorky od toho co chceš, nedostala jsem všech osm o které jsem si řekla, ale většinu jo. Pošlou ti místo toho potom něco jiného náhodného :) Překvapení je také dobrý.

   Vymazat
 2. Taky jsem si objednávala vzorky, protože jsem předtím Lush nikdy nezkoušela. Z mých vzorečků mi nejvíce vyhovoval Rub Rub Rub & Banánmix maska na obličej.

  By-Moni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to zní oboje suprově! :) miluju peelingy :)

   Vymazat
 3. Tý jo, tak to mě mrzí, že jsem o akci nevěděla. Jinak na report se těším, v lush produktech tolik zběhlá nejsem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to nebyla jenom akce! Můžeš si to na jejich stránkách objednat kdykoliv :) klidně i teď, je to v menu pod "sady výrobků" :)

   Vymazat
  2. Opravdu? Tak to je perfektní, jdu na to :-)

   Vymazat
 4. Super. Uz objednano. Meli by ti dat nejakej benefit za spreading the world a dobrej marketing :D

  OdpovědětVymazat
 5. Určitě taky objednám ten set 8 vzorků. Měla jsem od Lushe pleťovou vodu, která neměla vysušovat pleť, ale vysušovala strašně a pak jeden pivní šampon a ten byl taky děs. Chci jim dát ale ještě šanci, třeba nějaký krém, odličovat, sprchový gel, protože se mi líbí filozofie značky a ráda bych je podporovala koupí svých výrobků :) Díky za tip !!

  OdpovědětVymazat