pátek 7. března 2014

Únor 2014

Poslední dobou skoro nepíšu články ze života.. Ale mám pocit, že je poslední dobou vše tak nějak ustálený (v dobrým) a přesto někdy hektický, že o tom nejde moc napsat. Ráda bych se s vámi ale podělila o několik hezkých chvilek z uplynulého měsíce.

Tak nejdřív to byl Valentýn. Vím, že někdo namítá, že to je přivleklý americký svátek, ale v mém přadě s přivleklým Američanem se jaksi hodí, aby se slavil. No a slavil se tak, že jsem den předem nečekaně dostala kytici (<3) a na Valentýna jsme se stavili na večeři v Pastě Krustě, na cestě do Obecního domu. Tam jsme byli na Filharmonii, koncertě z Romea a Julie. To není naše typická zábava, ale moc jsem si to užila. Hlavně když jsem se mohla pořádně nastrojit a do poslední chvíle jsem nevěděla, kam mě vede. To se mi moc líbilo.
Dalším nezapomenutelným zážitkem byl koncert One Republic. Nemám slov, bylo to úžasný a jejich písničky miluju snad ještě víc než předtím. Ještě vidět naživo Fun a můžu umřít :D


Poslední událostí, která stála za zmínku byla oslava narozenin mamky. Tuhle hezkou ovocnou kytici dostala v práci. Já se ségrou jsme jí koupili prstýnek z Pandory a vypadá to, že se jí vážně líbí, tak to máme taky radost.


No a to je asi všechno. Včera jsem konečně ukecala svou vedoucí bakalářky, aby si mě vzala :D to je pro mě asi největší úspěch tohoto týdne. Ne, že bych něco vůbec chtěla psát, ale je to nutný zlo, tak chci psát aspoň o něčem, co mě nebude nebetyčně štvát :)

Hezký pátek všem! :)

1 komentář: