neděle 9. března 2014

První vlaštovky z Yves Rocher

Na blozích se pořád píše o produktech Yves Rocher, slyšela jsem především o jejich dvoufázovým odličovači, make-upu a řadě Hydra Vegetal.. Ale sama jsem si nikdy nic nekoupila. Dobře, mám doma jednu asi sedm let starou rtěnku, která byla schodou okolností mou první červenou rtěnkou. Už jí samozřejmě nepoužívám, jednak je fakt stará a jednak je plná třpytek, takže to už taky není nic pro mě :D nechávám si jí tak nějak z nostalgie, stejně jako mou první (modrou) tužku na oči. (Která byla mimochodem hrozně tvrdá už před těmi cca devíti lety, kdy jsem jí dostala).

No, ale pointou dnešního článku je, že jsem se vydala do Yves Rocher na obhlídku. Zase tolik věcí mě tam nezaujalo. Ale na tento malinový ocet jsem četla někde dobrou recenzi a hned jak jsem si přivoněla, hned jsem ho chtěla. To samé i s kávovým sprchových gelem. Ne, že bych sprcháčů neměla řadu v zásobě.. Mám ale ráda, když mám ve vaně na výběr mezi nějakým svěžím ovocným a druhým sladkým rozmazlovacím. A teď mám zásobu pouze svěžích. Každý nákup si musím nějak obhájit :D


Sprcháč je úžasnej, krásně pění, nádherně voní a mýt se s ním je jedna radost.
Ocet voní taky krásně ale nemám pocit, že by vlasům přidával nějaký lesk, bohužel. Jako voní hezky, vlasy nezatíží a neumastí, ale taky nic nedělá. Nevim co jsem čekala.. Je to asi jedno, aspoň že tak krásně malinově voní.


Tady je složení produktů, pokud to někoho zajímá, jakože mě ani ne. 
Sprcháč koupím určitě znovu. Pokud ocet projeví svoje zázračné super schopnosti po delším používání, to se teprv uvidí. In the post above I was pretty much just blabbering about my "first" visit of Yves Rocher store. I still have about 7 years old lipstick from there, which was my first real red color. It's really old and full glitter, which is not my style anymore, but I am still keeping it. Just out of nostalgia- the same with my first eye liner pencil, which is blue and was horrible already when I got it nine years ago :D.

However, back to my recent Yves Rocher purchase. The shower gel smells like coffee and I love it. It forms rich foam and it makes me feel pampered and I enjoy using it. On the other side I am not that psyched about the raspberry vinegar. It smells great as well, but I did not notice any difference on my hair, it's not any much shinier than before. So I'll just see, maybe after longer time of using it, I'll find out it's secret superpowers :)

3 komentáře:

  1. Ja si u nich pravidelne kupuju luj na rty,maj je fakt bezkonkurencni,kam se hrabe labelo:)

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlasím, loje na rty jsou bezkonkurenční (teda možná až na Carmex, ale to je jiná liga...). Pak maj skvělý rtěnky, mám sice jen jednu, ale tu miluju. A jejich "perfect skin" makeup mám už asi desátej...Docela mi i vyhovovaly řasenky, jen byly drahé. A naprostá bomba je levandulová péče o nohy - mám peeling a chladivý gel a ten gel, na něj nedám dopustit, osvěží unavéné nohy z podpatků a zabrání tvoření puchýřů. :)

    OdpovědětVymazat
  3. Ten ocet bych moc ráda vyzkoušela:) zajímalo by mě jestli by nějak prospěl mým vlasům :)

    OdpovědětVymazat