pátek 14. března 2014

CO PRÁVĚ POUŽÍVÁM: V koupelně

Pokračování série článků, ke které jsem se upsala před několika týdny. Po té, co jsem vám tu ukázala, co aktuálně používám ve vaně (což se tedy už zase změnilo, ale nevadí), tentokrát se zaměříme na zbytek věcí, které používám v koupelně. Toto je vše, zbytek své sbírky mám rozstrkaný po pokoji.

Na vaně mám takovýto porcelánový tácek, prodávaný v Ikee jako podstavec pod svíčku. Většinou je na něm několik gumiček, pinetek a párů náušnic. 
Pro účely focení jsem zůstala pouze u kosmetiky. 
Mám tu štosík vzorečků, ty které se dají využít ve sprše, snažím se totiž donutit sama sebe, abych je spotřebovala. 

Hlavně tu mám fresh Sugar Lip polish, cukrový peeling na rty. Je skvělý a úžasný, bohužel jde u nás těžko sehnat a je hrozně drahý. Já mám tuto mini verzi, už jsem o ní mluvila několikrát. Až ho spotřebuju, buď si koupím peeling v Lushi, nebo si vyrobím svůj vlastní. Tenhle můžu ale jen a jen chválit. Rty krásně obrousí, vyhladí a díky obsahu přírodních olejů i nádherně hydratuje. To ocení hlavně milovnice výrazných rtěnek. Protože pro jejich nošení jsou hezké rty nezbytností.


Dále zleva mám peeling na ruce od Alverde. Koukám, že tu pořád peelinguju. Mno, já nevim co o něm říct.. Kéž by byl cukrový s olejem :D Je to takový čirý gel s částečkami uvnitř. Hezky citrusově voní, trochu i obrousí, ale snesla bych mnohem větší kalibr a chtěla bych, aby hydratoval. Takže kupovat znovu se nechystám. 
Potom tu je čistící maska na obličej od Avonu, o které jsem zrovna nedávno psala. Pořád jícmám ráda, nic se nezměnilo, používám jí cca jednou týdně.


Další věci mám mezi vanou a umyvadlem v takovémhle vozíčku z Ikey. Vím, mám odtamtud všechno :D Velikostně nám tu sedí akorát, ale moc praktický není, protože se na něm tvoří rezavé fleky. Koho by to taky napadlo, že se ve vlhké koupelně bude na kovu dělat rez? :D Je to samozřejmě logické, ale mně upřímně vůbec. No jo no. 
Mám tu vatové tamponky, dózu na "odpad", ústní vodu a všechny odličovací přípravky.


Nejraději mám tenhle Mixa odličovač očí, mluvím o něm pokaždé, co ho dopotřebuju a stále je to pro mě nejlepší odličovač očí. Nepálí, nevysušuje, odlíčí skvěle a není moc mastný.
Taky tu mám pleťové mléko od Mixy, to si mě nějak nezískalo, asi jsem nadobro na mléka zanevřela a odličovat obličej si budu už jen ve sprše. 
Micelárka od Biodermy je klasika. Odlíčí dobře, když příjdu pozdě a sprchu nechám na ráno, tak se hodí, jinak si ale obličej odličuji pěnou nebo mycím gelem ve sprše a to mi vyhovuje mnohem více. 


No a nakonec tu mám toner z Douglasu, s kterým jsem moc spokojená. Je to ale tak veliké balení, že si ho znovu určitě nekoupím, protože mě baví testovat a zkoušet novinky. Doporučit rozhodně můžu.
No a Clean&Clear deep cleansing lotion používám jen na pupínky, když se mi někde nějaké objeví. Docela napíná a vysušuje pleť, což je ale vzhledem k ničení pupínků samozřejmé a tak nějak se to očekává.

Vždy se snažím mít od jednoho druhu přípravku "v provozu" jen jeden exemplář, zásoby mám schované a takhle něco nového vytáhnu až když se zbavím předchozího. A to že se těším na nový peeling mě motivuje dodělat ten předchozí. Ach jo, já vím- ale svatosvatě přísahám, že opravdu mám normální život a tohle je jen jeho malou součástí :).

Mno, to je vše:). Příště ukážu něco co mám v pokoji :). 

Žádné komentáře:

Okomentovat