neděle 30. března 2014

AVON nákup

Pokud jste se báli, že se po mně slehla země, tak vás uklidním. Žiju. Akorát se mi nějaké nepříjemné události postavily do cesty a tudíž jsem neměla na blog čas ani pomyšlení. Ještě příští týden bude hektický, protože mě konečně čeká konference, na které pracuji od Vánoc. Těším se, ale jsem taky dost nervózní, tak mi držte palce. Pak ale zase budu zpátky se spousty dalších věcí k zrecenzování. :)
Teď vám přeju hezkou slunečnou neděli, já jsem v práci, tak aspoň zveřejním jeden předem připravený článek:

Po úspěchu s vánočním dárkem- čistící maskou od Avonu, jsem se rozhodla, že této značce kosmetiky dám po několika letech další šanci. Akorát jsem se šla podívat na jejich stránky a ejhle- slevy!
Mám největší důvěru k řadě planet spa a obecně k pečující tělové kosmetice, než k jejich dekorativce, takže jsem přirozeně dopadla takto:


Tohle jsou jen první dojmy, otestováno ještě nemám.
Pěna do koupele je super velikost za fajn cenu, krásně voní a myslím, že bude fajn
Peeling na tělo Bali botanica voní taky krásně a ten obal je přímo nádherný. Celkově se mi všechny tyto tuby moc líbí. Ještě jsem nezkoušela, až spotřebuji aktuálně používaný.


No a pak tu je ještě hydratační olivová maska na obličej, kterou jsem ještě nezkoušela, určitě podám ale report později.
A naposledy peeling na ruce a nohy s bambuckým máslem, ten se také chystám otestovat.


Máte někdo nějaké zkušenosti s těmito? Abych věděla co očekávat :) 

3 komentáře: