neděle 23. února 2014

Vypatláno V.

Vždycky mi to s tímhle článkem tak trvá. Baví mě obaly střádat a mám radost pokaždé když něco spotřebuju! Pak to ale popsat, to mi trvá věčnost.


Tentokrát toho je fakt hrozně moc! Čekala jsem pořád a říkala si, že toho mám pořád málo, ale pak najednou toho je fakt pěkná řádka. Začneme. 

Vzorečky jsem se donutila začít používat. Aby se mi nehromadily. A tak proč je nepřidat. Mám moc ráda skin 79 BB creamy. Ale tenhle snail nutrition? Vím, že někdo ho hrozně chválí, ale s prominutím smrdí jako dětský zvratky :D a nandat si to na pbličej, aniž by vám samotný nenatahovalo, to je výkon. To fakt ne. Ještě že to byl jen vzorek. Uf :D

Algenist gel/krém byl super! Lehký akorát na léto, příjemný. Za ty dvě, tři použití ale těžko soudit.

Divine cream od L'Occitane mi taky strašně smrděl, tyhle přírodní parfemace nejsou nic pro mě. Pálilo mě to na pleti a kdykoliv se přiblížil někde na tváři k mým očím, začala jsem hrozně slzet. Tak aspoň, že jšem za to nemusela platit. Takže taky ne. 

Zato Mythic Oil maska od L'orealu na mě zanechala dobrý dojem. Hezká vůně, hezký vlasy. Možná do ní půjdu.
Dále tu mám dvě staré voňavky, Paul Smith Rose a Kylie Minogue Showtime. které jsem měla snad šest let a pořád tam ještě kousek byl. Akorát mi přestaly vonět, přece jen mi už není 16, a teď stářím už i smrděly. Flakony sice dělaly parádu, ale v rámci debordelizace musely letět. 


Čistící pásky od Baley, a od Bioré - beru zpátky, že Bioré je lepší, což jsem řekla minule. V přímém souboji nevidím rozdíl a Baleu budu kupovat dál a dál.


Konečně dekorativka! Konkrétně Prime Time primer na oči od Bare Minerals. Byl skvělý, málo ubýval a dobře fungoval. Klidně bych ho zase pořídila, až mi dojde Urban Decay a Benefit, což bude asi za pět let :D 

ImPRESS nehty jsou skvělé, dobrá záchrana na týden, kdy potřebuju, aby mi dorostly moje ošklivé olámané nehty vlastní. Prý u nás teď prodává to samé Maybelline, musím se na to jít podívat, protože už mám asi jen jednu poslední sadu :(


Mazání mě moc nebaví, jsem na to líná. No a tak třikrát sláva a týden se radujte, protože jsem vypotřebované dva krémy! Oba byly skvělé.

Soap and glory Beauty accelerator, na který jsem psala recenzi tady, jsem si zamilovala, krasne voněl a byl na obličeji příjemný. Ráno jsem měla krásně jemnou pleť. 

Skin wisdom body butter jsem taky už zmiňovala tady. Voněl docela těžce a zvláště, prý jako Neroli.. Ale víc hydratační tělové máslo jsem nikdy neměla. Navíc se dobře vsakovalo a fakt jsem byla spokojená.


A tohle jsou věci ze sprchy. Clearasil jsem si koupila v Londýně, kéž by ho prodávali i v ČR. Peeling na obličej tak akorát drsný, krásně obrousil a pleť po něm byla opravdu čistější. 

Avon vanilla Body scrub hezky voněl, ale já mám fakt raději cukrové peelingy bez tich umělých částeček uvnitř. Ale samozřejmě fungoval, to mu nemůžu upřít.

Od pěny na holení zase takové požadavky nemám, ale oproti tomu peklu od Alverde, které teď používám, tahle Balea Venedig byla luxusní. Hezká vůně, dobře pěnila.

Další Balea byla sprcháč Queen of the night, ve kterým se mi moc líbily olejové perly. Jinak mě ale štvala konzistence v kombinaci s lahvičku, člověk potřeboval dvě ruce na vytlačení Trošky sprchového gelu. Mám raději tekutější. 

No a úplně naposledy Hello hydration od Herbal essences, to je moje stálice, bohužel v ČR momentálně nedostupná. Mám po tomto kondicionéru krásně jemné a lesklé vlasy, určitě ho zase musím sehnat.Toho ale bylo! Tak teď zase nanovo :)

1 komentář:

  1. Super spotřeba. Jinak vlasovku od Herbal Essences jsem měla hrozně ráda, je fakt škoda, že to jí u nás stáhly z prodeje.

    Radu - UltimateChic

    OdpovědětVymazat