pondělí 10. února 2014

Urban Decay Brow box

Zase je tu čas na nějaké to kosmetické potěšení, že ano :). Nedávno jsem sem vkládala foto svojí objednávky z lookfantastic.com a dávno už mi ty UD poklady přišly. Všechno přišlo v pořádku, sice pravda, že to dorazilo o den později, než avizovali, ale za to spíš asi bude moct česká pošta, že.

Už to mám pár týdnů doma, ale ke článku jsem se ještě nedostala, přeci jen jsem chtěla produkty nejdřív pořádně vyzkoušet, abych tu nestřílela od boku. Ale když jsem si myslela, že budou úžasný, nemýlila jsem se. Je to přeci jen Urban Decay a jejich pověst je předchází. 


Řasenku teď používám jinou a tužky tu vytasím zase až jindy, tentokrát to bude jen o Brow box setu na obočí, který mám v odstínů Brown sugar.


Krabička je roztomilá a moc hezká, bytelná, sama se neotvírá, ale jde chytnout ze strany a otevřít tak, abyste si nezlámaly nehty. Akorát je fakt maličká! Já čekala podle fotek větší. Ničemu to vůbec nevadí, gramáž je dostačující, můžete ji vidět uvedenou na krabičce. 


Abych se dostala k nějakému hodnocení. Předtím jsem používala set od Essence, který mi taky vyhovoval, netvrdím, že ne. Ale ten obal, to by jeden brečel.. Ošklivý plast, který se mi hned nakřápl a celý ušpinil produktem, který dost práší a zasviní vše kolem. To se mi tady s Brow boxem nestane. Po několika týdnech každodenního používání (leckdy i při líčení někoho jiného) na něm nezanechalo žádné stopy. Fakt tam není ani ďůleček. 

Jinak obočí vyplní pěkně. Člověk si může na kombinovat tyto dvě barvy a je to. Taky nepráší. Ve výsledném efektu se ale objektivně od Essence neliší. 


Nechci tady úplně tvrdit, že by se UD cenově vyplatilo, přece jen Essence stojí nějakých 90-100kč? A UD cca £15, ale když si chcete udělat radost a chcete něco krásného, co víte, že využijete každý den, říkám, proč ne? :)


Kromě dvou stínů a vosku krabička ještě ukrývá dva mini štětečky a pinzetku. Nemám trpělivost to tam lovit, když jsem doma u stojanu se štětci, ale hádám, že na cesty se za ně zlobit nebudu.


Today, I wanted to show you guys my new brow set which I ordered a few weeks ago at lookfantastic.com. I love urban decay products and this one is no exception. 

In my Czech article, I was comparing it to the Essence brow set which I previously owned. That one comes in cheap clear plastic packaging, which got broken almost immediately and was just plain ugly. I know that packaging doesn't matter, but it kind of bothered me even more when the product got it all dirty because of its consistency. It was kind of loose and kept leaving dust of color all over. So it was more of a struggle not-to-get-it-on-your-white-shirt than the pleasure of applying it. 

It's completely different with this UD Brow box in Brown sugar shade. I love the packaging...it is durable and pretty. The product is barely disappearing at all and I've used it for several weeks every day. I think that makes it more worth it for the price because I'm sure I will have it much longer than I would have the cheaper alternative. It looks great on my brows and I enjoy putting it on every morning. And in my world, that counts as well :) 

1 komentář:

  1. Krásné barvy a ty štětečky jsou taky moc pěkný a obal vypadá taky moc hezky :)

    OdpovědětVymazat