čtvrtek 27. února 2014

Urban Decay 24/7 Glide on eye pencils - tužky na oči

Tenhle týden byl pro mě strašně hektický. Vůbec nic nestíhám, práce je hodně, nový semestr nebude nic jednoduchého, znáte to. Tak jsem se přišla odreagovat u nějakých šminek. A tentokráte to jsou Glide on tužky od Urban Decay. Hned na začátek, jsou to nejlepší tužky na oči, které jsem kdy měla.

Protože nikdy nemám dost, musela jsem si vybrat tuhle oboustrannou sadu, kde gramáž každé tužky je sice menší, ale barvy tu mám čtyři a tudíž i větší výběr. A to já ráda.


Objednávala jsem na lookfantastic.com, e-shop můžu doporučit, byla jsem s dodáním spokojená.


A tady jsou. Čtyři barvičky, tuha krásně měkká, dá se rozezřít, když zaschne, skvěle drží. 


Ořezávátko tu bylo jako bonus, ale oblíbila jsem si ho, protože nemusíte strouhat nad košem a je super ostré. Netvrdím ale, že super ořezávátko neseženete jinde, to je jasný.


A tady už jsou barvy v plné kráse. Modrou na očích moc nemusím, ale Sabbath je tak krásně sytá barva, že jsem svůj názor přehodnotila. 
Corrupt a Stash jsou přesně moje barvy a jsem z nich nadšená a používám je teď pořád. 
Jediná Zero mě nechává docela chladnou. Jednak černou linku mám raději precizní tekutou a když už, tak tahle není úplně černočerná.


Shválně koukněte na porovnání s Midnight od BareMinerals, která je vlevo.


Takže, můj verdikt je, že černou bych tam ani mít nemusela, jinak z ostatních barev jsem nadšená. Je mi ale jasné, že díky jejich měkkosti je budu muset často ořezávat a budou rychle ubývat. To mi ale nevadí, klidně pořídím další. A třeba více barev :) 

2 komentáře:

  1. Scandal eyes od Rimmelu jim mají být prý podobné :) Koupila jsem si ji tedy v černé a jsem s produktem spokojená, ale s balením ne. Tužka se blbě ořezává a plýtvá se tím hrozně moc produktu :(
    Ten odstín Stash musí bejt bomba <3

    OdpovědětVymazat
  2. Odstíny mají překrásné!:)

    OdpovědětVymazat