úterý 18. února 2014

NARS ukořistěn v Sephoře

Nevíte jak je to možný, že jsem dosud neměla nic od Narsu? Asi to bylo kvůli té jejich ceně, která neni úplně lidová, hlavně ne v Sephoře u nás. Fakt mě to štve, jak se u nás ty ceny tak nadsazují.. Copak Češi mají nějaké veliké výplaty? Spíš naopak. Takže za plnou cenu by mě ani nehlo. Ale při svátku bestsellerů, když už se ceny vyrovnají originálním z US, to je jiná. 

No a tak jsem tam naběhla deset minut před zavíračkou a ukořistila tohle. Šla jsem původně jen pro rtěnku v tužce, ale kdo by odolal jedné z legendárních tvářenek? Navíc když jsem pořád v procesu hledání mé perfektní tvářenky..


A tohle by mohla být ona! Mam jí teprve pár dní, takže těžko pronášet hodnotové soudy, ale už teď vím, že je skvělá. Vybrala jsem si odstín Taos, chtěla jsem nějaký neprofláknutý, protože Orgasmu a Deep throath je všude plno. Nejsem moc na růžové tvářenky, takže ty mě vůbec nelákají. Taos je ale něco jiného. Taková broskvovo lososová s jemným zlatým třpytem. Dle oficiálního zdroje je to odstín Warm desert rose. Tak jo. Každopádně mě se moc líbí a je to pro mě perfektní kombinace ne moc růžové s broskvovou. Textura je skvělá, já zvyklá na zapečené tvářenky od Bourjois, jsem zakvedlala štětcem a napoprvé to lehce přehnala. Chce to mít opravdu lehkou ruku. Potom je tvářenka opravdu přirozená, na mě vypadá jako takové jemné uzardění tváří :).


Tady v pořádné vrstvě, aby byla vidět.


No a tady je to, pro co jsem šla původně- tužka na rty/rtěnku v odstínu Palais Royal. Tmavší červeno fialová lesklá rtěnka. Díky tužkovému balení se s ní skvěle pracuje a na mých rtech vypadá moc pěkně. Tmavších barev se nebojím a baví mě je nosit. Rtěnka má slušnou výdrž, mám pocit, že se mnohem méně obtiskává, než drogérkové rtěnky. Po jídle a nějaké době barva vymizí, ale tak celkově vybledne a ani potom na rtech nevypadá ošklivě. 


No a tady jsou obě novinky v akci :).


Today I wanted to show you my new NARS blush and lipstick pencil. In the Czech Republic, this brand is sold only in Sephora and is insanely overprized. Last week, they just had sale on their bestselling products. So it became more worth it so I finally decided to give it a go. Who wouldn't want something from them, it has such a great name among make up junkies! :) Well, and I love it as well! The blush is perfect color and the lipstick is beautiful and long lasting. I just got it, so I can't really judge yet, but by the first impression I'm smitten! :)

8 komentářů:

 1. Tvářenka vypadá hrozně dobře a i rtěnka se mi moc líbí, takové tmavé barvy mám hrozně ráda :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja z nich taky mela hroznou radost :) dekuju

   Vymazat
 2. Super nákup. A si naozaj veľmi pekná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oooo, děkuji. To mi někdo jen tak neřekne :D to jsi me potěšila:)

   Vymazat
 3. Oboji ti moc slusi! Povedenej nakup!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mela jsem potom lehce finanční výčitky ale ted uz mam jen radost jak jsem dobre pořídila :)

   Vymazat
 4. Oboji ti moc slusi! Povedenej nakup!

  OdpovědětVymazat