čtvrtek 6. února 2014

Nákup kosmetiky v dm

Poslední dobou mám už vážně pocit, že se úspěšně krotím. Po tom, co vždycky na blozích vidím v různých bilancích, kolik toho ostatním slečnám přibylo, mám ze sebe ještě lepší pocit. Pořád se snažím spotřebovávat a kupovat jen co potřebuju. S tím ale, co já považuju za potřebný, to není tak jednoduchý. Já totiž sama sebe dokážu přesvědčit o absolutní potřebnosti naprosto čehokoliv. hm.

Tentokrát to byl ale jen takový běžný nákupek v dm, věcí, které mi došly/docházejí a potřebuju za ně náhradu. Tak jsem to rovnou vyfotila, že to sem prsknu. Jen tak první dojmy.


Pilník na nohy od Baley jsem měla v modrém provedení, ale po půl roce používání nebyl úplně ve skvělým stavu, tak bylo potřeba vyhodit a koupit nový. 

Dále mám tři věci od Alverde.. týhle značce jsem se více méně dost vyhýbala, protože mě na tu přírodu nikdy moc neužilo, ale když teď tak letí přírodní kosmetika, tak proč to nezkusit, že jo. Peeling na ruce hezky citrónově voní a myslím že i obstojně brousí.. od té doby co jsem ale začala používat cukrový peeling na tělo s mandlovým olejem, chtěla bych nejraději aby i všechny ostatní peelingy tak krásně hydratovaly. No a to se nekoná. Budiž.
Pěna na holení má hezký obal a funguje úplně běžně normálně, o tom se asi moc říct nedá. 
No a denní krém na obličej.. meh, no, na zadek jsem si úplně nesedla. Tak nějak podivně se vsakuje, nevsakuje, po obličeji ho chvíli tak podezřele honím sem a tam, než se uráčí se vsáknout. Pořádně ho otestuju, ale asi to žádná pecka nebude..

Nivea noční krém na obličej jsem ještě neotevřela, protože mi ještě můj aktuální nedošel.

Čistící pásky na obličej jsem naopak už skoro vypotřebovala. Používám je tak dvakrát týdně a musím říct, že mám takovou nevysvětlitelnou radost vždycky, když je sundám a mám pocit, že mi z pórů něco vytáhly. Akorát mi přijde, že na rozdíl od těch co jsem měla minule (také Balea), jsou nějak cítit po tea tree oil. Nevadí mi to, jen se sivím, že bych si toho minule nevšimla.

Mixa dvoufázový odličovač mi vyhovuje hrozně moc a asi si ho budu kupovat pořád dokola, už jsem o něm psala tady.No a jediný kousíček dekorativky je Scandaleyes jumbo tužka na oči od Rimmelu, která je skvělá a ve skutečnosti vypadá asi tak stokrát lépe než na fotce. Má v sobě takové lehké zlaté třpytečky, dobře s bází vydrží a je to jeden z mých objevů poslední doby. 

Tak to je pro dnešek všechno, tamtadadá. 

Žádné komentáře:

Okomentovat