pátek 14. února 2014

Náhodné fotky XI.

Ahoj, ahoj! Zkouškový za mnou (až na jeden zatím nejasný výsledek) a přede mnou hodně práce a v rozvrhu spoustu nových předmětů. No uvidíme, snad budu všechno zvládat a u toho ještě nezanedbávat blog, muže a kamarády :)

Pro dnešek tu mám zase výběr fotografií, které se mi za poslední dobu nashromáždily.
V lednu jsme s Jeffem byli na Czech press photo. Chodím na CPF každý rok a každý rok jsem z fotografií nadšená.


Tohle je ještě detail ze Silvestra, lahvička šampaňského akorát pro dva a hrozně rozmazaná fotka ze střechy, kde jsme příchod nového roku strávili.


Hm, další alkohol? Posezení s holkama ve Zlato, co si dáš :)


Úlovky z povánočních slev.. ještě je nevyfocená červená kostkovaná košile, která se stala mým asi nejoblíbenějším kouskem oblečení za leden. Ještě jsem teď teda taky nadšená ze tří párů Levi's džín, které jsem si objednala z USA. Vzhledem k tomu, že nesnáším to peklo vybírání džín, tak jsem si objednala přesně typ a velikost, která mi skvěle sedne.


Tuhle dobrotu jsem si taky objednala ve Zlato co si dáš. Mňam mňam.


No a tohle je snídaně s Markétkou v Paulovi. Byly jsme se kouknout na šaty na ples a nemohly jsme jít hladové. Víte, že v Paulovi mají akci, když zaplatíte kartou Mastercard, máte druhou kávu zdarma? Doufám, že to pořád platí, doporučuju :).


Mega veliká kulečníková hala v ulici V Cípu s dost oldschool atmosférou a spoustou kulečníkových, i pingpongových stolů, dvě bowlingové dráhy a moc příjemné ceny, hlavně když jdete v odpoledních hodinách. Určitě se tam zase vrátím.


Do Panerie moc nechodím.. takže až teď jsem si všimla, že mají moc krásný, originální kelímky. A medovník je klasika, ta nikdy nezklame.


No a tady jedna bonusová fotka na závěr, postrašila jsem tím ségru, tak teď oblažím i vás :D
Jsem divná.

4 komentáře:

 1. tvoje fotky se mi vždycky hrozně líbí :) mám ráda tyto články

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju hrozně moc :) udělala jsi mi radost.

   Vymazat
 2. Moc pěkné fotky, jen tak dál!! Vždycky se ráda podívám na takové fotky, je to inspirace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takovéhle články me taky bavi i na jiných blozich :) tak jsem rada, díky!

   Vymazat