sobota 8. února 2014

Moje první drahá kabelka

A je to tady. Rozhoupala jsem se a konečně investovala do nějaké pořádné kabelky. Už mi lezlo krkem, že se mi každá levná po pár měsících rozpadla. Kabelky moc nestřídám, mám vždy tu svojí oblíbenou, většinou konzervativně černou, a tu nosím do roztrhání. To v případě mé poslední kabelky, kterou jsem dostala k Vánocům, přišlo už teď. Fakt nevím, kvalita Zary jde poslední dobou do háje a moje důvěra v ně taky. Byla hezká ale prostě utrhlo se ucho (RIP) a to už mi došla trpělivost.

Už nějakou doby jsem přemýšlela, že bych zainvestovala do nějaké značkové nadčasové kabelky a teď byla ta správná příležitost. 
Je to ona. Je dokonalá, z krásné kůže, se zlatými detaily a snad vydrží věčnost.
Here we go. I bought my first expensive (at least for me, really expensive) handbag. I was sick of buying plenty of cheap ones which always got destroyed pretty quickly. Like the last one i got for Christmas, it just fell apart a few days ago. I was pretty mad about that so I made a decision. I will finally buy one which is classy, versatile, timeless and will last forever. I always liked Michael Kors and was thinking lately about splurging on it so I decided to give it a go. I am very happy about my choice and I am sure this beauty will keep me company for a very long time. With that price tag, it should :D 


16 komentářů:

 1. Krásná, krásná, krásná. Asi moje nejoblíbenější ze všech high-end kabelek, popravdě! V podobném stylu se mi ještě líbila Neverfull od LV, ale zcela jsem ztratila respekt k LV poté, co jsem se dozvěděla, že své neprodané produkty PÁLÍ, aby nemohly být ve slevě (kdyby je třeba dali lidem, kteří oblečení potřebují, nebo vydražíli v charitě...udělali by líp).

  AdeleInBeautyLand

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cože??? To jsem nikdy neslyšela. to je fakt strašný. Hm.. LV mi moc sympatický nikdy nebyl. Jejich monogram kabelky jsou moc často kopírované a takový už moc "in your face" :D

   Vymazat
 2. Teď jsem se nějak rozhorlila nad tím LV a úplně jsem tím zastínila tuhle krásnou kabelku, to nebylo v úmyslu! Tak se omlouvám! :D Kabelka je prostě bezkonkurenční, nadčasová a hodí se úplně ke všemu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. holky, mockrát děkuju :) Čekala jsem nějaký komentáře typu že jsem rozmazlenej spratek, když dám tolik za kabelku :D a zatim nic :))

   Vymazat
  2. rozmazlenej fracek bys byla, kdybys natáhla doma ruku a tu kabelku dostala ;) a vzhledem k tomu, že Tě znám, tak vím, že to takhle není, že sis musela na ni našetřit a sama vydělat :)

   Vymazat
 4. Krásná :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Waw! to je krásavica :)

  http://werushberry.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je, taky se na no nemůžu vynadivat :D

   Vymazat
 6. Je dokonalá! doufám,že mě se taky jednou poštěstí a bude mi dělat společnici :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Urcite :) peníze budou, my nebudeme, nebo jak se to říká :D

   Vymazat
 7. Ahoj, nominovali sme ťa na TAG http://nightowlsdaily.blogspot.sk/2014/02/nas-prvy-tag.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, dekuju :) moc ráda se zapojím :)

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat