čtvrtek 16. ledna 2014

Urban Decay objednávka

Člověk má někdy pocit, že si zaslouží odměnit. Já si teď odměnit opravdu nezasloužím, protože zkoušky spíš odkládám, než abych je úspěšně zvládala.. Ale i tak za ten stres a protože jsem si už dlouho nic high-end nekoupila. Mám kosmetiky hodně. Jsem si toho vědoma. A proto jsem se taky několik dní rozmýšlela, jestli si tohle pořídit nebo ne.. Poslední dobou nakupuju jenom pečující kosmetiku.. sprcháče, šampony, odličovače, všechno jenom proto, že mi to došlo a potřebuji nový. Ale z toho není taková ta správná radost...

Už dlouho si chci koupit nějaký hezký set na obočí. Ten od essence co mám slouží dobře, ale je už celý rozsypaný a krabička rozbitá. O ošklivosti obalu ani nemluvě. Koketovala jsem s Brows a go go od Benefitu, ale 1050 korun u nás v Sephoře se mi za něj dát nechtělo. Potom jsem náhodou narazila na tenhle Brow box u Anny. Podle recenze se mi moc líbil a tak jsem začala zkoumat jak u nás sehnat Urban Decay. A na nějaké online diskuzi jsem se dočetla o stránce lookfantastic.com. Do té doby jsem o ní nevěděla. Má ale poštovné zdarma po celém světě a to mě přesvědčilo.Když už něco objednávám, nezůstaneme jen u jedné věci, že jo :D Urban Decay supercurl řasenka je jedna z nejlepších, které jsem kdy vyzkoušela. Právě mi pomalu dochází, musím o ní ještě stihnout napsat recenzi. Má umělý kartáček, což mi vyhovuje a udělá mi nejhezčí řasy.

Glide on tužku na oči jednu mám v mini verzi a musím říct, že jsem taky byla nadšená. Je krásně měkká a hezky barví, člověk si nemusí odřít oko, když se chce namalovat. Tahle sada čtyř barev mi přijde ideální, protože celá tužka by na mě byla zbytečně dlouhá a já mám radši výběr čtyř variant.

No, teď se už nemůžu dočkat až mi to do osmi dnů přijde :). Ještě něco- když použijete slevový kód lfnew, dostanete 10% slevu. Já jsem celkově platila 1460 korun, což mi přijde za tři věci od UD opravdu super. Snad vše dojde bez problému, abych to nezakřikla :)

Jsem teď chvilku bez možnosti fotit, protože můj iPhone je v reklamaci. Takže proto píšu o věcech, které doma ještě nemám :D Dneska si telefon vyzvedávám, takže toto je polyvore pravděpodobně poprvé a naposledy. :)

Hezký den.


Žádné komentáře:

Okomentovat