středa 29. ledna 2014

RECENZE: Soap&Glory Beauty sleep accelerator

Už dlouho jsem tu neměla recenzi na žádné mazadlo, a asi ještě vůbec nikdy na krém na obličej.
Je to tím, že jsem večer hrozně líná a s mazáním to nikdy u mě nebyla žádná sláva. Jsem ostuda, já vím. Ale poslední rok, dva, se opravdu snažím večer krém používat, protože jsem zjistila, že i mastná/smíšená pleť potřebuje hydrataci. A že když jí dostává, nemastí se zdaleka tolik a pupínků je také méně. 

S tímhle krémem mě ale mazání nenudí. Je to první věc, kterou jsem si koupila od Soap&Glory a to, když jsem byla na podzim v Londýně. U nás se bohužel S&P neprodává, ale v Anglii je to taková lepší drogérková značka, prodává i dekorativku a hlavně vyniká nádhernými obaly. 

O tohoto krému byla nejkrásnější krabička (kterou já vetešník ještě neměla to srdce vyhodit) a především vůně. 


Nemám nijak citlivou pleť, takže mi parfemace nijak nevadí, naopak se mi moc líbí. Je hezky květinovo ovocná, sladká ale nevtíravá. Na pleti potom už cítit není. 


Krém se krásně vstřebá, netvoří žádný nepříjemný film. 


Svému názvu odpovídá, protože to je opravdu urychlovač spánku do krásy :D, ráno mám pokožku hezky jemnou. Myslím ale, že někomu se suchou pletí by tento krém rozhodně nestačil, protože je konzistencí takový lehký a nemastný. Takže sušenky bohužel musí hledat dál.


Já doufám, že se do Anglie zase dostanu, vezmu útokem nejbližší Boots drogerii a nakoupím všechno možné od Soap&Glory. Jejich retro vzhled se mi moc líbí a všemožné výrobky chválí i Lily Pebbles- a ta vyzkoušela snad všechno ze všech cenových kategorií. 


Zkoušely jste něco od Soap&Glory? Nevíte třeba na jakém e-shopu by se tato značka dala sehnat?

3 komentáře:

 1. O prázdninách se chystám do Anglie a nakoupím si velkou zásobu slavných Sexy Mother Pucker :-) U nás, alespoň co vím, se prodává pouze toto:
  http://www.pudlo.cz/Soap-and-Glory

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je supeeeer! Moc dekuju :) hned si neco koupím :D

   Vymazat
 2. Jéé no já se chystám v létě do Londýna, to jim to tam vykoupim všechno :D krém by mi asi nevyhovoval, jsem sušenka s citlivou pletí (a navíc jsem našla Božský krém u nás - brzy na blogu), ale ostatní produkty mě neminou! :D

  AdeleInBeautyLand

  OdpovědětVymazat