pondělí 20. ledna 2014

Krásky z Humanicu

Dneska je venku tak ošklivo, tady v Praze prší a je zataženo, stojí to za prd. Museli jsme dneska s Jeffem vstávat v šest a strávit několik hodin v nemocnici v Motole a oběhávat všechna možná vyšetření, které jsou potřeba před uzavřením zdravotního pojištění pro cizince. Za pár týdnů budeme podávat žádost o vízum a to také není žádná sranda. Shromažďuji teď mimo jiné i různé "důkazy o citové intenzitě" našeho vztahu a podobně. :D no, snad to dopadne dobře a muže mi nedeportují zpátky do USA.

Protože je komplexní prohlídka placená, vybrali jsme předtím dost peněz z účtu, ale nakonec jsme platili kartou. No a po cestě zpět domů mě ty peníze nějak pálily v kapse, nebo nevim.. A tak jsem zašla do Humanicu. 

Boty jsou moje slabost. Dřív jsem pořád nějaké nakupovala. Za poslední rok mi ale skoro žádné nepřibyly. Jestli jsem si loni pořídila troje boty za celý rok, tak to je hodně. To se ale dá samozřejmě napravit :D Tímto bych vás chtěla upozornit na akci v Humanicu, kde když koupíte dvoje zlevněné boty (nebo kabelky, jak je libo), druhý levnější pár dostanete jen za 50% již zlevněné ceny. No nekup to!


Tyhle se mi líbily na první pohled. Světlo tu mám dnes špatné, tak fotka za moc nestojí. Na první pohled jsou černé, ale v porovnání s druhými černými botami jsou spíš hodně tmavě vínové. Poslední dobou se mi začaly líbit silné podpatky, které mě nikdy předtím nelákaly. Zlatý kovový proužek na podpatku tomu přidá něco extra, bez něj by botky byly mnohem obyčejnější. 

Druhý pár je více vhodný na venkovní nošení na jaře ale i v tuhle zimu nezimu, co tu letos máme. Líbí se mi podpatek, i to, že po zapnutí boty pevně drží na noze. 
Ani jedny z nich nejsou zrovna výkvětem pohodlnosti, ale myslím, že to je hlavně proto, že jsem poslední dobou byla dost líná a nosila všechno s placatou podrážkou. A tomu musí být učiněna přítrž, budu se víc snažit, protože podpatky miluju a stojí to za to.


Dohromady jsem platila celých 550 Kč :D haha, to je výsměch. Je jasné, že boty z Humanicu nejsou nějaké špičkové kvality, ale to za tu cenu ani nečekám. Kožené boty na xx sezón už mám od Bati a ty pořád drží. 

Tak jak se vám botky líbily? Poběžíte se na slevy kouknout? :)

2 komentáře:

  1. Přesně tu samou akci mají v Deichmanovi...už jsem se řítila se dvěma párama k pokladně, naštěstí jsem si to v tý frontě rozmyslela a teď se chystám (po čtvrteční zkoušce) si jít koupit boty do fitka :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To jsi lepší než já, já jsem podlehla :D

      Vymazat