neděle 2. února 2014

Homedecor II.

Už dlouho jsem vám neukázala, jak to u mě doma právě vypadá. Vánoční dekorace jsou sundány, až teda na světýlka a nálepky vloček na oknech. Přece jenom, zima ještě bylá tenhle týden pořádná :).
Tady je pár detailů ze současnosti.

Mini stojánek na sušenky, co jsem dostala od holek k Vánocům jsem přetransformovala na dekoraci parapetu. Vyházela jsem nějaké staré voňavky, které už jsem schovávala jen kvůli hezkých flakónkům, jsem vetešník, já vím. A při tom jsem narazila na tyhle miniaturky, které taky použiju jednou za rok, ale funkci dekorace plní slušně. 


Minulý víkend jsme byli na nákupu v Ikei a já si konečně koupila hodiny do pokoje. Nemusím se tak ráno hned sápat po mobilu abych zjistila, jestli jsem zaspala, nebo ne. Jako další jsem si koupila naprosto zbytečný (ale hezký!) květináč na kosmetické štětce. 
Bohužel, takhle fotka je špatná, ale tenhle skleněný poklop jsem chtěla celý poslední rok. Nemám ráda, když něco upeču a pak to týden válím na kuchyňské lince pod utěrkou. Takhle to neoschne, nepřekáží a ještě to hezky vypadá. 


Když už jsem tam byla, tak jsem si koupila i takovéhle dva organizéry, jeden jsem hned použila na rtěnky. Myslela jsem, že bych mohla nafotit post ohledně organizace své sbírky, tak možná příště.


No a to je pro dnešek všechno. Jinak pořád koukám co bych mohla vylepšit a dozdobit a výsledkem je, že se konečně cítím jako doma :).

1 komentář:

  1. Velice pěkné :)

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat