úterý 7. ledna 2014

(Boží) kouzlo broží

Nedávno jsem četla nějaký článek o brožích a napadlo mě, že bych také přispěla svou troškou do mlýna. Brože jsou poslední dobou hodně opomíjeným doplňkem a už ani nepamatuju, kdy jsem na nějaké ženě nějakou tu brož viděla. Je pravda, že je taky tak často nenosím. Poslední dobou se jich u mě ale pár objevilo, dvě jsem dostala k Vánocům a tak si říkám: proč ne?

Možná je na čase odsunout předsudky o tom, že brože nosí jen staré babči, a zkusit to! Vždyť nějaká hezká dokáže pozvednout i ten nejobyčejnější outfit.

Třeba tenhle Jelínek z jelenisperky.cz - ten mi babičkovský nepřijde ani trochu. Je mi jasný, že to není pro všechny, leckdo by to považoval za dokonce infantilní- třeba doma se mi za něj vyloženě vysmáli :D Mně se ale líbí. A proč se neradovat z maličkostí? :)


Je krásně třpytivý a zimní, přesně něco pro mě. Vyhrála jsem ho úplně náhodou v tombole na našem firemním vánočním večírku.


Další je tahle štrasová ozdoba, kterou jsem dostala od Terky k Vánocům. Moc se mi líbí svou asymetričností a už mi byla nejednou pochválena. Brože nejradši nosím na klopě kabátu, nebo saka. Taky se hodí na nějaké jednodušší šaty nebo halenku.

Další kousek není brož, ale je to připínací ozdoba na límec košile. Tohle se mi vždycky líbilo a když jsem takhle krásnou viděla ve slevě v Reserved, nemohla jsem ji tam nechat. 


No a tady je zbytek mých broží. Černošedou s perličkami nejčastěji používám jako ozdobu do vlasů, protože má vzadu i sponku. Hnědou mysliveckou jsem si koupila loni před Thanksgiving, protože se mi k tomuto tématu líbila a chtěla jsem něčím osvěžit starší šaty.

Růžová štrasová ozdoba se u mě nějak sama objevila, už jí mám dlouho ale mockrát jsem jí na sobě neměla. Ale chystám se to napravit!


co vy a brože? :)

5 komentářů:

 1. Wow,tys vyhrala jelinka? Po tom uz dlouho touzim:D

  OdpovědětVymazat
 2. ta farebna je krasna!

  Pozyvam na Nobilis Tilia Giveaway! Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/novorocna-nobilis-tilia-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, a tu já vůbec nenosím.. Měla bych začít :)

   Vymazat