neděle 1. prosince 2013

Náhodné fotky IX.

Zase po nějaké době mám nastřádané fotky, o které se s vámi chci podělit. 
Tenhle typ článků bývá jeden z nejoblíbenějších a je pravda, že také takovéhle články píšu nejradši. Bývá to od každého něco- jídlo, kosmetika, dekorace, kamarádi.. všechny věci, z kterých mám největší radost. 

Tady hned na začátek například- večeře v NEB.O s holkama. Dřív jsem nevěděla, co na tom všichni mají, ale objevila jsem, že jejich předkrmy a Pho jsou vážně skvělý. Na asijskou kuchyni jsem nikdy moc nebyla, ale poslední dobou jí opravdu začínám přicházet na chuť. Ha, baf! To jsem já a můj brand new sestřih. :) Nebo teda byl nový před dvěma týdny, ale stejně jsem si ještě nezvykla.. když si tak prohrábnu vlasy a ony končí o patnáct centimetrů dříve, než jsem byla zvyklá :O :D.. Není to na první pohled vidět, protože pořád jsou celkem dlouhé, akorát jsou dost sestříhané a musím vám říct... když jsem tu hromadu vlasů pod kadeřnickým křeslem viděla... bylo mi to na chvilku fakt líto. Ale je pravda, že změna je život a že si to moje vlasy už opravdu zasloužily. Konečky jsem měla zničené a ani Aussie a Biosilk je nedokázaly vyléčit.. Takže jsou teď mnohem silnější a hezčí. A délka časem přece doroste.

    

Nedávno jsem byla s Laurou na kafču ve Starbucksu na Václaváku a vedle nás seděla rodinná výprava cizinců, hádám třeba Portugalci. Jedna z dcer (která mohla být věkově něco přes 20 let) strávila celou hodinu tam (a to nekecám), tím, že si ze všech úhlů fotila svoje kafe a sušenku, pak se fotila s kafem a se sušenkou a pak s prázdným kelímkem od kafe... Je pravda, že jsme si z ní dělaly potají srandu, protože to už byl fakt extrém.. Nechtěla bych být jejím followerem na instagramu a mít zaspamovaný celý feed tímto extempore. 
No, ale teď si připadám jako pokrytec, protože jsem si to jedno vánoční kafíčko taky musela vyfotit.. To když jsem se minulý týden bavila u pultíku s milou baristkou a ona na mě spiklenecky mrkla, jestli chci ještě trochu víc šlehačky ;). Vždycky. 
No a jak to potom vypadá hezky vánočně :)Poslední tři týdny, od té doby co se vrátil Jeff, tak se snažím být poctivá přítelkyně/hospodyňka a neustále řeším problém:  co dneska k večeři? 
Zatím nějak lovím v paměti, v aplikaci Albert v kuchyni a taky na blozích. Vždycky to ale skončí tím, že najdu spoustu nápadů na to co chci upéct sladkého, ale nápad na večeři stále nikde. 
No prostě, to pečení mám prostě radši, nedá se nic dělat.
Ale večeřet se něco musí, takže je libo třeba guacamole? :)


Jako všechny ostatní z přibližně milionu Kateřin, které běhají po celé ČR, jsem v pondělí měla svátek. A ve středu jsem na oslavu dostala od táty tuhle kytičku. Je krásná a pěkně mi tu kontrastuje s vánočním věncem :D.. Také jsem dostala skvělý nový fén na vlasy od maminky a krásné spodní prádlo z obchodu Správná podprsenka od Jeffa. O mém obrovském nadšení z těchto věcí ale až příště.


No a nakonec, musím se pochlubit se svým výtvorem ze včerejška. Sešla jsem se se spoustou kamarádek skautek a všechny jsme se pustily do vyrábění adventních věnců. To je poprvé, co jsem kdy vyrobila věnec, takže jsem na sebe patřičně hrdá.
Dneska dojde na zapálení první svíčky. Tak doufám, že mi věnec nechytne celý i s komodou :D.


Přeju všem pohodovou první adventní neděli! Já jdu péct a potom se možná podívat po nějakých dárcích.. Letos nakupuju dost na eshopech, ale to procházení se po obchodech má stejně pořád takové své kouzlo :).


Žádné komentáře:

Okomentovat