čtvrtek 5. prosince 2013

Moje nejnovější laky na nehty

Osobně na blozích články o lacích na nehty tolik nevyhledávám.. Sice jsou dobré pro inspiraci, ale přijde mi, že o lacích toho není tolik co říct a u takového článku se těžko zachumláte pod deku a usrkáváte kafíčko, zatím co ho čtete. To je jen pár fotek sem tam a konec.

A přesně takový článek mám pro vás dneska já, juchů! :D
Přece jen doufám, že to někoho baví, nebo že někdo nemá moc času nazbyt a bude za rychlý článek třeba nakonec rád :).

Ne, že bych doma měla laků málo, ale hledala jsem nějaké hezké zimní barvičky, nebo spíš barvičku a takhle to dopadlo. V rossmannovi mají tento týden (byla jsem tam v pondělí) akci na celou kolekci Colorama od Maybelline, tedy, kup 1 a druhý levnější produkt je zdarma. No a to byl ten moment, kdy se  mi to vymklo z rukou. :D


Doteď jsem se coloramě nějak neúmyslně vyhýbala, ale když jsem viděla tuhle akci a také ty barvičky, nemohla jsem odolat. No a při ceně 60 kč za jeden lak jsem nakonec měla 4 laky za 120, to tam přece nenechám. Jestli taky chcete, tak tam určitě běžte, protože to se vyplatí.

Doufám, že mi na nehtech chvíli vydrží. Včera jsem akorát nalakovala ten beztřpytkatý burgundy odstín a jsem zatím spokojená. Používám i nadlak i sušič laku, tak snad to pár dní vydrží bez odloupnutí se.

Když už jsme u těch laků na nehty... nechci být už miliontá česká blogerka, která o nich píše, ale tyhle laky jsou moc fajn. Byla jsem moc spokojená s tím šedým (Mistero grey) a tak jsem pořídila ještě ten růžový v odstínu Princess. Sama vím, jak už tyhle laky na blozích nemůžu ani vidět, takže to je všechno. Šmitec.

4 komentáře:

 1. Colorama zlatý jsem hrozně chtěla, koupila, ale na mých nehtech se mi nelíbí. Ale ten Colorama se třpytkami mám a je krásný!

  Short messages by Lucy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem ten zlatý na sobě a taky se mi na mě moc nelíbil bohužel :/
   Je takový moc teple zlatý...

   Vymazat
 2. haha, tohle je můj nejoblíbenější příspěvek :D :D :D jsem asi posedlá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, každý má opravdu rád něco jiného :D
   Já jsem zase na rtěnky, na stíny, na všechno voňavý... vlastně jsem taky blázen :D

   Vymazat