neděle 29. prosince 2013

Kosmetika pod stromeček

Kosmetické dárečky jsou z mých nejoblíbenějších a vždycky mi udělají velikou radost. Bojužel mě moje rodina v téhle obsesi nechce podporovat, ale naštěstí mám kamarádky, které mě znají a vědí jak mě potěšit. A tohle jsou kosmetické věcičky, které jsem dostala "pod stromeček".


Golden sugar body scrub z Bath and body works, který mi Lucka přivezla z USA. Už se těším až mi dojde ten co teď používám a pustím se do tohohle. Bath and body works mi totiž tady fakt chybí. Mají super věci. 

Velikou radost jsem dostala z atomizeru ze Sephory od Nely. Je to super věcičky, protože díky tomu můžu mít pár ml oblíbeného parfému s sebou v kabelce. 

Krém na ruce od Oriflame s vůní manga a kouzelný kelímek s vůní černého rybízu jsou od Kačky a oba moc krásně voní. Krém už mám na nočním stolku!

Další je Balea indian chai krém od Monči, který určitě bude krásně vonět, nechci ho ale ještě zbytečně načítat když mám jiné. A laků na nehty taky není nikdy dost :). Takže mám jeden ze Sephory od Terky.


Masku na obličej Planet Spa jsem si vylosovala na vánočním večírku od Lenky a je příjemná. Už jsem jí jednou zkoušela. Musím víc testovat ale nějakou masku jsem si chtěla koupit. 

Od Lindy jsem dostala tuhle sadu od manufaktury a udělala mi velkou radost. Kosmetické kazety já opravdu můžu. Takovouhle sadu hezkou si člověk sám nekoupí.A tady ještě pár drobností, které jšem si pořídila sama za poslední dobu. Konečně tvářenku bourjois, na kterou chystám recenzi, gel na obočí od Alverde a Balea čistící pásky. Vyzkouším vše a uvidím. 

Už je na čase přestat s flákáním a začít se učit. Leden bude krušný, to jsem na sebe zvědavá.. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat