středa 11. prosince 2013

Jak jsem nakupovala vánoční dárky online...

Nakupujete raději dárky v klasických obchodech, nebo jdete s dobou a necháte si hezky všechno poslat až domů?
Já radši jdu do obchodu a výběr dárku si užívám. Někdy ale není na škodu vyhnout se davům lidí v obchodech, a někdy máte vyhlídnuto něco, co v obchodě neseženete. No a pak se online nakupování hodí.

Mám teď ještě jednu výhodu a to protože dopoledne bývám doma, pošťák mi zásilku donese a já ani nemusím na poštu.

Shledala jsem ale, že nakupování v e-shopech má jednu nevýhodu a to že je mnohem jednodušší, nakoupit kromě kýženého dárku i dvakrát tolik věcí pro sebe :D Tak nějak na to poštovné zdarma dosáhnout musím, ne? :D

A takhle dopadl můj nákup na BBcreamshop.com.. Dárek sem pochopitelně nedávám, tohle je jen to pro mě :-O..


Plátýnkovou masku se přiznám že jsem ještě neměla. A to jsem musela napravit. Ještě jsem nevyzkoušela, ale zkoušet novinky mě baví, tak uvidíme.


Tohle jsou ještě přibalené vzorečky. Málo kdy se k jejich použití dostanu, ale tentokrát jsem si dala předsevzetí že se dostanu. Nejvíc se těším na tu broskvovou jogurtovou masku.


No a hlavní hvězda večera- set mini bbcreamů. Hot pink už dávno mám a na zimu mi vyhovuje a tak neuškodí mít i cestovní balení, protože kdo chce tahat tu velkou těžkou pixlu.. No a ty ostatní zkusím a třeba mi něco bude tak vyhovovat že budu chtít plné balení až mi hot pink dojde.


No a tady jsem se inspirovala Vivi z vintageblog (který miluju!!!) a objednala na eshopu Heatcore & Ivory něco pánského pro Jeffa (stejně tyhle články o "blbostech" přeskakuje :D) Miluju jejich krásné obaly. 
A tohohle prdíka malýho na ruce jsem prihodila pro sebe.

No jo.. Někdy se ty dárky finančně vůbec nevyplácí :D 

2 komentáře: