čtvrtek 19. prosince 2013

Vánoce jsou za rohem!

Věřte, nevěřte, tenhle článek už mám připravený asi dva týdny. Nejdřív jsem nechtěla jít po vzoru obchoďáků a být s oslavami Vánoc úplně tak předčasná, a pak se toho nějak nakumolovalo hodně do školy a tak to dopadlo, že článek publikuji až teď. A to už Vánoce jsou sakra za rohem!

Jsem ale člověk, který Vánoce miluje a tak mi nevadí vyvěsit dekorace už na začátku prosince. Letos se ale nějak ne a ne naladit do té správné vánoční atmosféry. Je to každý rok těžší a těžší. Většinou si to uvědomím až když sedíme u štědrovečerní večeře. Nemáte nějaký tip jak si přivodit tu správnou sváteční náladu? 


Ale snažila jsem se. Například těmito vánočními světýlky, která jsem si pověsila na postel. Vločky mám moc ráda, i když ty skutečné zas tolik ne. To jenom na horách a lyžemi na nohou.


Pověsila jsem si dokonce i závěsy a hned to u mě vypadá útulněji. 


No a tohle je můj adventní věnec, tenkrát jen s jednou zapálenou svíčkou. Teď už jsou ohořelé tři a čas se schyluje u na tu poslední. 

Vánoční manikúra mě taky baví, konečně jsem zase využila tenhle vánoční OPI Sephora lak. 


Jak se máte vy? Už máte všechny dárky? 
Já teď ještě dopíšu jednu pekelnou seminárku a konečně se budu moct soustředit jen na dobalení balíčků, vánoční kafíčka s kamarádkami a cukroví :)

6 komentářů:

 1. Jeee světýlka sou super!! A na kafíčko se moc těšim, těšim!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. světýlka jsou fajn, škoda, že už je po vánocích :D

   Vymazat
 2. s tím laděním vánoční atmosféry to mám taky :/ tento rok nic. mohlo by aspon nasněžit. hned by to bylo hezčí

  OdpovědětVymazat
 3. Mně letos pomohlo na Vánoční náladu jednak se rozhodnout, že mám dobrou náladu a s úsměvem se dívat na všechny výzdoby a prodeje stromečků a pak jsem si taky od začátku prosince balila všechny knížky do vánočních papírů (a usmála se vždycky, když jsem se vytáhla v tramvaji z kabelky) a vánoční papíry měnila i v termohrnku... A jsem vánočně naladěná jako už dlouho ne :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc za rady! Uvědomila jsem si, že máš pravdu. Člověk musí pro to, aby se naladil, něco udělat sám :) Samo se to v tom každodenním shonu nepovede...

   Vymazat