úterý 26. listopadu 2013

Donáška až do domu :D

Už jsem se tu zmiňovala, že mám zpátky muže a že jsem za to hrozně ráda.
Ale ještě jsem se nezmiňovala o tom, že mi spolu s ním z USA přicestovalo ještě pár věciček.
Na fotce nejsou všechny, ale to jenom proto, že pár věcí nebylo přímo pro mě, ale jako dáreček pro někoho jiného :)

No a tohleto je to co jsem dostala. Sadu na rty Sugar od značky fresh jsem si objednala, protože jsem už jejich dva balzámy měla a byly opravdu nejlepší a na rtech moc příjemné. Dříve už jsem o nich psala tady.

No a protože jeden už mám skoro prázdný a druhý jsem bohužel někde ztratila, začala jsem pátrat po nových. A protože se v ČR nedá sehnat, poprosila jsem Jeffa a vybrala si na Sephora.com tohle výhodné balení miniaturek. Napíšu na ně určitě brzy recenzi, protože je to značka u nás neznámá a přitom skvělá.Další je body spray od Viktorky. Poslala jsem tam Jeffa s tím ať mi vybere nějaký, který voní jemu a myslím, že odvedl super práci, protože vůně je to krásná a moc se mi líbí. Akorát teď nevím, čím se mám vonět dřív :D

A poslední věcí na obrázku jsou chocolate chips, který dávám do cookies a myslím, že jsou nenahraditelný normálními kousky čokolády.
No a tohle je to, co Jeff dostal za odměnu a na přivítanou ode mně. Můj první pokus o cheesecake s karamelovou polevou. Musím se pochválit, protože byl moc dobrý i když já nemám vůbec ráda tvaroh.


No a ještě poslední fotka k dobru- tohle jsem vytvořila za použití chocolate chips- cookies Nelče v sobotu na oslavu narozenin a Martině v neděli jako dezert k večeři, na kterou jsme byli k ní pozvaní. 
No zkrátka, nežiju si špatně. Poslední týdny jsem se hodně pustila do vaření a do pečení, přece jenom je to úplně o něčem jiném a člověk to dělá s radostí, když nevaří a nepeče jen pro sebe :) 
Brzo přidám konečně zase nějaký recept, slibuju :).
Žádné komentáře:

Okomentovat