úterý 19. listopadu 2013

Body butter Skin wisdom Day Spa

Ze všech možných druhů kosmetických produktů, jsou tělová mléka, krémy, másla a jiná mazadla těmi, kterých mám doma nejvíc. A přestože se je opravdu snažím spotřebovávát a nenakupuju žádné nové, jde mi to i tak moc pomalu. Většinu večerů jsem totiž hrozně líná se namazat..

Ale když už to udělám, mám ráda něco hezky voňavého, co mi celou tu proceduru zpříjemní. Tohle tělové máslo voní hrozně zvláštně. Tak nějak kořeněně a zimně. Vůně je vanilkovo-zvláštní. Doteď jsem nevěděla, jak voní neroli (nebo co to vlastně znamená, když jsme u toho :D). Pro všechny, kdo se s tím ještě nesetkali tak jako já, je to olej z květu pomerančovníku a podle mě se to nedá s ničím porovnat.

Myslím, že se mi vůně líbí, ale nejsem si tím tak ještě úplně jistá, je opravdu hodně zvláštní a silná a určitě ne pro každého.


Pro mě to není asi nic, čím bych se mohla mazat každý den, právě kvůli té vůni. 
Na druhou stranu tohle tělové máslo má ale jinou výhodu - hydratuje úplně neskutečně. "Ultra rich" v názvu není bezdůvodně. Ještě jsem neměla tělové máslo, které by bylo tak hutné, skvěle hydratovalo a přitom se vcelku rychle a kompletně vsáklo do pokožky.

Zvláště na nohy, které potom zabalím do teplých ponožek, nebo když budu v zimě hodně vysušená, je skvělé.


Dostala jsem ho od mamky a tahle řada se tuším dá koupit v Tescu, až tam příště budu, podívám se jestli mají i jiné vůně. Nebo vlastně ne- musím počkat až spotřebuju tu kupu všech mazadel co mám doma :)

Žádné komentáře:

Okomentovat