úterý 15. října 2013

Zlato, co si dáš?

V pátek jsme se s kamarádkami vypravily na otevření nové vinárny/baru/kavárny/čajovny na Žižkově.
Název mě fakt baví, mám ráda podniky s vtipným názvem. Tenhle je ale konkrétně něčím jiný a zvláštní. Majiteli jsou dva Italové žijící v Praze a jedním z nich je přítel mojí kamarádky Monči, Marco.

A když někdo takovej otevírá bar, tak u toho samozřejmě nemůžu chybět :D
Není to ani bar, vinárna, kavárna, nebo čajovna- přesněji řečeno, je to tak nějak všechno dohromady, takže si tam každý najdete to svoje. já jsem pro představu vyfotila "čajovnovou" část, kde se krásně můžete rozvalit do polštářů.


To, že kavárnu vlastní Italové poznáte mimo toho, že mají dobrá vína, italské delikatesy a toho, že mezi sebou mluví italsky, taky podle toho jaké vám udělají latté. A musím říct, že bylo moc dobrý. No jo no, jsme ženy zmožené prací, školou a máme už dost alkoholu, takže popíjíme po pátečních večerech kafe, abychom vydržely vzhůru :D.


Občerstvení bylo taky super. Od sušených rajčat, mozzarelly, italských salámů a oliv až po dort při slavnostní příležitosti otevření.


Tady je celý tým "Zlato, co si dáš".


Kdybyste se někdy nudili, až budete na Žižkově, určitě můžu doporučit, je to kousek od zastávky Lipanská (přesně Lupáčova 19). Dort už teda asi mít nebudou, ale dost dobře je možný, že se tam potkáme :)

3 komentáře:

  1. Grazie milleeee!!! :) Emanuele

    OdpovědětVymazat
  2. Není vubec zač :). Jak se to rekne italsky nevim :D

    OdpovědětVymazat