sobota 26. října 2013

Potěšilo mě:

Právě sedím ve student agency do Vídně a píšu předpřidpravený článek. Bohužel se po mém přestěhování zpátky do Prahy vytratila originalita z mého života :D a tak nějak přestalo mít smysl psát články ze života, které jsem vlastně celý předchozí rok psala ze všech nejraději. Ale teď to tak nějak nestojí za to. Ne, že by se v mém životě nic nedělo, ale spíš je to tak nějak obyčejné a všední. Někdy ale všední nemusí být ve špatném slova smyslu. Jsem člověk, který do určité míry má rád rutinu a mít naplánováno co se bude dít. 

Takže teď střídavě chodím do práce a do školy a zabírá mi to veškerý čas. A ten co mi zbývá, strávím s kamarády, nebo sledováním seriálů. Nejen že každý týden sjíždím nové díly the big bang theory, himym, pretty little liars a 2 broke girls, ale taky poslední dobou ujíždím na různých amerických reality show jako jsou The bachelorette, Tough love, Beauty and the geek, nebo taky Bridezilla. Je to všechno jako dělaný na odreagování a na takový to podivení se- jak je tohle možný, že jsou i takhle dovný lidi :D no nic. 

Snažím se zabít volný čas hlavně z toho důvodu, že už se nemůžu dočkat až mi v polovině listopadu přijede muž. Nakonec přes všechny překážky jsme tuhle long distance věc vyřešili a už to nebude long distance, poněvadž se za mnou stěhuje do Prahy. Nemohla bych být šťastnější, ale už jsem hrozně nedočkavá a poslední dva a půl měsíce od té doby co odjel, se neuvěřitelně vlečou. 

Jinak ale k věcím, které mi za poslední dobu udělaly radost: 
Tenhle set dvou stojánků na vajíčka se lžičkami jsem dostala od Martiny s jsem z nich úplně nadšená. Mám ráda tenhle roztomilý a babičkovský styl. :)


Dalším potěšením mi je tohle voňavé tělové mléko z loňské vánoční zimní kolekce Bath and body works. Jingle bellini voní krásnǎě sladce, jako koktejl a slavnostně. 


A poslední- potěšilo mě, že Kristina Bazan má stejný hrneček jako já! Máme i J jako Jeff ale jsou pořád v USA. 


No a to je pro tentokrát všechno! :) 

3 komentáře:

  1. TBBT, HIMYM, PLL a 2BG jsou moje každotýdenní ''drogy'', jen je během týdne stáhnu a o víkendu se na ně až podívám, protože během týdne vůbec nestíhám.. A nebo se mnou nespolupracuje počítač... :(

    OdpovědětVymazat
  2. Jee jáá chci taky hrneček s S! :D

    OdpovědětVymazat