pondělí 21. října 2013

Paletka Fired od bareMinerals

Tuhle paletku už mám tak kolem třičtvrtě roku a už od té doby se o ní chystám napsat článek. Konečně jsem se k tomu tedy odhodlala a z konceptu se konečně stane uveřejněný článek.

Paletka je to multifunkční, jmenuje se Fired up, je od bareMinerals a koupila jsem ji online na stránkách Sephory v USA. To mi u nás chybí, stránky Sephory jsou v hrozném stavu, nenajdete tam ani aktuální sortiment a to ani nemluvím o nějaké možnosti nákupu online, ta už vůbec nepřipadá v úvahu.Mám moc ráda paletky, i když nejsou zas tak praktické, jak si vždycky myslím, když je kupuju. :D vždycky si říkám, že když někam pojedu, popadnu jenom paletku a běžím.. Ale stejně to dopadne, tak že táhnu spoustu jiných věcí, jako řasenku, jinou tvářenku, linky, set na obočí.. A podobně. Ale je to hezký, ne? :)

Paletka je z venku moc hezká. Akorát už jak jsem jí prvně viděla, bylo mi jasný, že se hned otlapká a poškrábe. Taky že jo, ale ještě to není tak hrozný jak jsem čekala. 


Uvnitř je výlisek z pevné umělé hmoty, která něco vydrží. Na víčku je zevnitř veliké zrcátko, což je na cesty ideální. Celý vzhled paletky je pro mě fakt na jedničku.A teď už k tomu nejdůležitějšímu- obsahu paletky :)
Všechny produkty jsou dobré, ale začnu od toho, co mi přijde nejlepší. 

- Moxie lesk na rty, odstín Smokin' hot- shrnula bych to, je to nejlepší lesk, který jsem kdy vyzkoušela. Voní mentolově, nelepí, má krásnou malinovou barvičku a má na lesk nezvykle dlouhou výdrž
- Prime time primer, skvělý primer, který nejen, že udrží stíny na oku celý den, ale taky z každého stínu vytáhne mnohem sytější a krásnější barvu. 


- další jsou čtyři oční stíny, mým nejoblíbenějším je sizzle, mám ráda takovéhle metalické barvy. 
Ostatní jsou také fajn. Flare je krásná na rozjasnění, hot spell tady upřímně vypadá lépe, než ve skutečnosti, protože je to jinak taková normální fialová. Fúze je taky hezky výrazná, ale ničím výjimečná.
Dohromady si ale myslím, že jdou moc dobře a dá se s nimi vykouzlit hezlý make-up. 
- tvářenka The turn on je na mě moc růžová, občas ji použiju, ale myslím, že mi více sluší tvářenky do broskvova. Upřímně pořád hledám svojí ideální tvářenku. 
- midnight tužka na oči- pěkně intenzivní černá, na linky používám tekuté linky, ale na spodní linku je tahle tužka ideální. Je hodně pigmentovaná, ale taky se maže. Takže spíš jí zakomponuju do nějakého večerního líčení, než abych se s ní snažila vykouzlit něco precizního. 
Na to ale mám tekuté linky, takže to není na škodu.


Tady jsou vsechny produkty vyzkoušené, připadala jsem si upřímně jako blázen, kdyz jsem si to patlala ma ruku. :D jak to ale jinak ukázat, že. Je pod tím primer, bez kterého by stíny nevypadaly ani z poloviny tak výrazně. Škoda, že mi tento primer už dochází.. 

Ještě k aplikátorům, ten na stíny je samozřejmě k ničemu a štěteček na tvářenku je sice docela kvalitní, ale použitelný jen na cestování, protoze to s takovýmto mini štětečekem fakt neumím :D. 

No a tak to je o této paletce asi všechno, co jsem chtěla říci :). 
Ještě dodám, že jsem jí ukořistila ve slevě, cena byla tuším něco mezi $25-$32, což je podle mě fajn, na to, že je to velice dobrá kvalita
Máte něco od bareMinerals? Jste spokojeni? 

2 komentáře: