pondělí 9. září 2013

Vypatláno

Nene, nemluvím o stavu svého mozku poté, co jsem ve dvou dnech z donucení vyplodila dvě seminárky... ale o tom, jakou kosmetiku jsem vypotřebovala za poslední dobu. A protože mi doma vždycky říkali ať toho na sebe tolik nepatlám, od toho je tu název rubriky- vypatláno :D


Jak tak koukám, jsou tam tři výrobky Balea. Jak jinak. Šampon a sprcháč nemusím mít nijak luxusní, chci aby mě to umylo a hezky to vonělo. A to oba dva splňují.

Šampon všichni vychvalují, tak jsem chtěla zkusit proč. A už to chápu! Mám po něm hezčí vlasy než po těch všech ostatních z drogerie, které stojí třikrát tolik. Určitě si ho napříště zase pořídím.

Sprcháč.. co bych řekla- stačí jen, že voní jako Mango? To znamená, že ho musím mít. popravdě mi ale více voněl na začátku a pak mě to trochu přešlo, ale tak co, vždyť stál asi 39 korun. koukněte na to bílé kolečno :D hádejte z čeho to je? Funny story- v koupelně máme dlaždičky, na kterých nedrží přísavka od držátka na žiletku. Protože mám žiletku s mejdlíčkem, nechci ji mít položenou na kreji, protože by se mejdlíčko rozpustilo. No a tak mám držátko přicuclý vždy na nějaký lahvičce s produktem. A po nějaký době etiketa nevydrží a takhle se odloupne. Sranda :D 

Třetí Balea je mini deodorant. je hrozně praktický do kabelky a je skoro zadarmo. Akorát mi vůbec nevoní, vůně je moc intenzivní a otravná. Ale jako záchrana do kabelky dobrý.

Poté tu máme Secret deodorant s vůní hrušky. Přivezeno z USA, vydržel při každodenním používání extrémně dlouho, protože je dost veliký. Hezky voněl a ochránil před pocením jak má být. Koupím určitě další.

The Body shop body butter jsem milovala, mango opět krásně vonělo a hydratovalo. Vydržel mi mnohem déle, než jak bych na takový kelímek tipovala. No a teď přichází období na jiné než ovocné vůně.

Stíny Sephora jsem kdysi od někoho dostala.. už je to ale věčnost. Myslím, že byly už určitě prošlé, možná proto byly na nic. Nebarvily, pigmentace bídná. Použila jsem je tak jednou za poslední rok, což byl signál abych se jich zbavila.

Marks and Spencer lip butter s vůní fíků jsem dostala taky před nějakou dobou a moc ráda jsem ho používala. Pak jsem na něj ale nějak zapomněla a nevypadá už moc fresh, bohužel.

No a naposledy je to vlasová voda Reghaar, kterou jsem začala používat, protože mi začaly hodně padat vlasy. musím říct, že fakt funguje. Když ji člověk používá dvakrát denně ke kořínkům vlasů, výrazně se potlačí jejich padání a to je paráda. Trošku smrdí, ale rychle vyčichne, takže za mě skvělý a už mám další balení. 
Prodává se asi za 60 kč v DM. Můžu jedině doporučit.


Koukám, že než se stačím svěřit s jedněmi prázdnými obaly, už se mi v tašce hromadí další. Ale to je dobře, snažím se prokousat tím množstvím co mám, zakázala jsem si nakupovat především tělová mléka a krémy. Těch mám tolik, že bych mohla namazat všechny sousedy v baráku minimálně třikrát. 

2 komentáře: