pátek 13. září 2013

Londontrip <3

Už jsem z výletu zpátky v realitě- takže hurá do práce a do učení, protože mě v pondělí čeká znova zkouška, kterou jsem už jednou nedala a trochu se jí proto děsím.

Každopádně, teď zpátky do předchozích dnů, které jsem strávila s Maky v Londýně. Byla to skvělá dovolená, jsem nadšená! Jely jsme tam hlavně za památkami a za nákupy a myslím, že nám oboje vyšlo dost dobře. Sice jsme po čtyřech hodinách nakupování v Primarku měly pocit že toho zase tolik nemáme.. ale to jsou asi ženy, nikdy tich hadrů nebudeme mít dost.
O nákupech a jídle bude další příspěvek, tohle je jen čistě Londýn, v celé své kráse. Počasí nám vyšlo skvěle, nebylo úplný teplo, ale kromě pár typicky londýnských přeháněk pořád svítilo sluníčko a bylo hezky. Až na náš nákupní den pršelo, což nám nevadilo, takže načasování perfektní.

No a tady už to je:

Klasické černé taxíky a doubledeckery všude. Ani jsem nevěděla, že to tak pořád je- myslela jsem, že už jen tak pár pro turisty.. Ale oni jsou fakt všude :).
King's cross- jsem prostě Harry Potter nerd a musela jsem tam jít. 

Hrozně umělecká fotka na Trafalgar square. Westminster Abbey, tady byla svatba Kate s Williamem. V televizi to vypadalo mnohem větší, že jo?
BigBen, klasika. Vyfotila jsem ho asi stokrát. Ve skutečnosti je fakt mnohem hezčí než na všech fotkách a obrázcích dohromady. Než jsme došly k Buckingham palace, hrozně jsme zmokly. Jještě, že jsme měly deštník. 


Piccadilly cirkus mě třeba tak nezaujal, nevím no.. Neviděla jsem na tom nic zvláštního. 


Vypravily jsme se do londýnského Victoria's secret. Obchod přeluxusní, všechno nádherné. Ale proti USA dost predražený, řekla bych. Smrtijedi most neshodili, nebojte se- je pořád tam :)


Londýn nejsou jen historické budovy, ale také ty moderní. 


TOWER bridge. Šly jsme i nahoru a podívaly se na rozhled.
No a to je z památek všechno. Bylo tam fakt krásně, určitě bych tam zase jela.
Mám připravené ještě dvě pokračování, tak se máte na co těšit :).9 komentářů:

 1. "Londýn bridge"? To je Tower Bridge, ty tupá pindo. Ostatní tvoje komentáře mi taky způsobily nádor na mozku. Už nikdy nejezdi do Londýna, radši zůstaň někde v Horní Dolní, než tvoje demence někoho nakazí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeje, první zlý anonym.. jsem se divila, že se mi to tak dlouho vyhýbalo. Samozřejmě, že to je Tower Bridge už to opravuju- někteří z nás taky dělají chyby :). Ale to ti nic neříká co?
   Jinak jsem chtěla ještě říct, že o nádorech se sice nežertuje.. ale v tvém případě bych se nebála. Kdekoliv jinde, ale na mozku ti určitě nehrozí ;)

   Vymazat
  2. Já chyby nedělám, jsem perfektní.

   Neznalost názvů nejslavnějších historických památek planety není chyba, ale demence. To je základoškolský materiál, a jenom natvrdlý spermoklokt, který strávil základní školu fantazírováním o prasečím pornu místo poslouchání učitelů, může nevědět, co to je Tower Bridge.

   Ale hlavně si to hned dát do statusu na Facebook, ať se lidi zajímají!

   Vymazat
  3. Takze je čas promazat facebook koukám.
   Nestane se ti nikdy ze premyslis nad něčím a pak omylem reknes neco jiného nez jsi chtěl?

   Vymazat
  4. Ne. Jsem dokonalý a vždy říkám přesně to, co chci.

   A je rozdíl mezi řečí, a slovem. Přeřeknutí je omyl, ale text si po sobě člověk může přečíst, než ho publikuje. Když napíšeš "Londýn bridge" (což by bylo dost na chcípnutí, i kdyby se opravdu o London Bridge jednalo, protože to se prostě nepřekládá), tak je evidentní, že nejde o "přepsání", ale o neznalost. Fuj.

   Vymazat
  5. Článek jsem psala po půlnoci před spaním a nekontrolovala si ho po sobě. Což už teda neudělám. :D ano, určitě jsem strávila týden v Londýně s tím, že jsem si nevšimla, že nechodím po "Londýn Bridge" ale po Tower Bridge.. Ach jo. Každopádně, internet je svobodný prostor, takže jako ty mi tady můžeš beztrestně napsat urážlivé komentáře, já si taky můžu psát co chci. Hlavně že ty jsi výkvět inteligence když tohle máš zapotřebí. :) Ztrapňuješ akorát sám sebe.

   Vymazat
  6. Smazala sis z Facebooku špatné lidi, prý z toho nemají radost, co jsem slyšel.

   Vymazat
 2. Hej, já chci taky anonymní komentáře plný urážek na svůj blog!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? :D ja ti ho přenechám.. Hlavně že je tak statečnej, že to musí dělat anonymně.

   Vymazat