pátek 9. srpna 2013

Summer relax

I když už to je několik let, co jsem si začala přes léto vydělávat po brigádách, až letos to na mě tak nějak padlo. když už bydlím sama a potřebuju platit nájem, už nikdy nebudu mít prázdniny, takový ty klasický, školní, dvouměsíční. Dřív, když jsem na brigádu nešla, prostě jsem byla bez peněz. Teď už to bude horší, protože bych se musela vystěhovat. A to by dobrý nebylo.

Takže pořád pracuju. Na práci si ale stěžovat nemůžu, to vůbec ne. Holky tam jsou super, baví mě to, lepší by to ani být nemohlo.

Ale je jasný, že člověk sem tam potřebuje vypadnout z prahu, chvilku nic nedělat a jen tak si užívat horkého dne a ledových drinků. No a přesně to jsme udělaly před dvěma týdny s kamarádkami. 
Sbalily jsme se na tři dna, já bohužel jen na dva, a odjely k Maky na chatu. Ve čtyřech se to lépe táhne a je větší sranda.

Tenhle bazén mi teď chybí, kam se hrabe přecpané koupaliště. 


Když už se s holkama někam vypravíme, z velké části se to točí kolem občerstvení a drinků. Musím přiznat, že čím jsme ale starší, tim si víc vyváříme a méně pijeme :D

Guacamole s lososem, mojito, grilovaná zelenina a hermelín, naložený maso... A k tomu především skvělá spolčenost, díky!


2 komentáře: