pondělí 12. srpna 2013

Pár novinek

V tomhle článku píšu o několika věcech, které jsme si koupila v poslední době. Jsou to tři věcičky spíše z vyšší cenové kategorie, úlovkům z drogérky to tu bude patřit zase příště. 
Ráda nakupuju oboje, ale je pravda, že z luxusnější kosmetiky má člověk větší radost, než ze stínů za třicet korun. Ty stejně potom častokrát k ničemu nejsou, znáte to. No tak se do toho pustíme.

Tohle vlastně není vůbec novinka, tuhle trojku mám už několik měsíců. Až do teď jsem je ale nepoužívala, takže proto jsou tady. Šla jsem na jistotu, tuhle vůni zbožňuji, už jsem o nich jednou psala článek, takže se nebudu opakovat.


Tohle je asi jedna z věcí, kterou jsem si udělala v poslední době největší radost. Potřebovala jsem novou řasenku, vážně!

I když já mám totiž takový problém- nepoznám, kdy už řasenku vyhodit. Měla jsem/stále mám mini řasenky od Benefitu- Big gal' lash a taky They are real!, ale už jsem je používala asi delší dobu než bych měla. Když já jsem s nimi byla tak spokojena, že jsem je používala dál, bylo mi je líto vyhodit například po těch čtyřech měsících, po kterých by se řasenka měla vyhodit.. a tak nějak už jsem zapomněla na to, jak byly skvělé a jakou skvělou službu mi dělaly na začátku až jsem si ani nevšimla, že už to taková sláva není. A tak je teda fakt už musím vyhodit. :D

Od Lancome jsem snad v životě měla jen dvoje Juicy tubes lesky na rty a to je snad všechno... ne, ještě vlastně bázi pod řasenku. Ta byla úplně perfektní, akorát se v ČR neprodává, takže musím někde zalovit a znovu ji pořídít.
Co se téhle Hypnose Drama týká:
Slyšela jsem na ní samou chválu, to se musí nechat. Ale stejně jsem jí neplánovala pořídit. Pak jsem ale nějakým nedopatřením šla s výplatou v kapse podél Douglasu Na Příkopech a to byl průšvih. Design týhle limitky mě fakt okouzlil a měla jsem pocit, že se po tom náročném měsíci v práci něčím odměnit musím.. no a už to bylo. Měla jsem zrovna pocit jak jsem hrozně bohatá, takže jsem pořídila ještě Douglas sadu na odličování, ale to až příště. 

No a jaké jsou moje dojmy? Řasenka je fajn, kartáček je šikovný, akorát konzistence na můj vkus až moc "tekutá". Nevím jak to vysvětlit, řasy obarví pěkně, zahustí i prodlouží, ale mám pocit, že na kartáčku přenese až moc barvy, která má tendenci se obtiskávat na víčko, nebo jí na řasách zůstane až moc.. to třeba moje oblíbená benefiťácká They are real! nedělá. Teda nestěžuju si, aspoň není už předem na půl vyschlá a možná tenhle problém po chvíli používání zmizí. Uvidíme.


Poslední dobou používám výhradně minerální make-up od Revlonu a v tihle horcích mi vážně vyhovuje. Nechce se mi na tvář patlat vrstvu něčeho, pod čím mi bude ještě větší vedro. Proto je ten minerální ideální, poprášit štětcem a je to. 

Ale je pravda, že krytí nevykouzlí úplně tak dobré a nedá se vrstvit. Proto jsem potřebovala ještě nějaký na chladnější dny, nebo když se mi zrovna na obličeji udělá nějaká neplecha. A protože jsem v USA dostala od tohoto make upu vzoreček a skvěle mi vyhovoval, řekla jsem si proč ne. Už jsem na něj párkrát v Sephoře koukala.. když ale minule měli 30% slevu na vše ze sortimentu Sephora, řekla jsem si, že do toho půjdu. Bez slevy za 400 a se slevou za krásných cca 280. No nekup to.

Jsem spokojená. Krásně kryje, hydratuje a pleť po něm nevypadá nepřirozeně, ale pěkně skoro perfektně. No a to chceme. 

27 je moje nejoblíbenější číslo a shodou okolností i odstín mojí letní opálené pleti. Vím, že v zimě bude moc tmavý, ale to zase vytáhnu svůj BB cream.Zajímalo by mě, jestli někdo máte zkušenosti s Hypnose? Vyhovuje vám?
A co produkty z řady Sephora? Někomu to může připadat nekvalitní, ale tenhle make up můžu jedině doporučit, určitě ho můžete alespoň vyzkoušet.2 komentáře:

  1. Bojím se dne, kdy mi dojde moje čokoládový tělový máslo a já si ho budu muset jít koupit :D A s řasenkou od Lancome to mám úplně stejně jako ty. Nechtěla jsem si jí kupovat, protože přeci řasenka z drogerie mi stačí a je to vyhazování peněz a bla, bla, bla...no a jdu si takhle jednou z práce, peněženka naditá a najednou stojim v sephoře a držim jí v ruce. Ten design od Albera Elbaze mi učaroval a musela jsem jí mít. Musela.
    Btw, nevíš, jak moc světlý odstíny se dají sehnat u toho sephora makeupu? Asi bych mu měla dát šanci :)

    OdpovědětVymazat